Avrupa'da şehirler ve ülkeler arası otobüsle ulaşım

Arkadaşlar Merhaba,

Avrupalılar hangi otobüs firmalarını kullanıyor? Bayağı ucuz olan firmalar var mı? Rota içinde Fransa, Belçika, Hollanda, Almanya, Çek Cumhuriyeti, Avusturya ve Macaristan var. Bunlardan herhangi birinde ucuz bir firma biliyorsanız lütfen paylaşır mısınız? Teşekkürler.

  • artificial zapata  (28.04.15 18:50:03)
bence otobüs yerine tren kullan.belki otobüse göre az biraz pahalıdır bilmiyorum ama tren çok daha konforlu ve zevkli.

  • lprytk  (28.04.15 18:50:09)
Duruma göre tren uygun gelirse onu da kullanmak isterim ancak maddiyat biraz sıkıntı. Blablacar ve otostop da düşünüyorum bakalım.

  • bengi tonyukuk  (28.04.15 18:52:05)
www.eurolines.com
meinfernbus.de

Almanya icin hafta sonu tren indirimli bileti www.bahn.de

Almanya icin eyalet tren bileti www.bahn.de

Diger trenler almanyada otobus veya blablacar a göre en az iki kat pahalidir.
  • emrahday  (28.04.15 18:59:40)
almanya- flixbus. en son bindiğimde, fiyatı aynı güzergahtaki tren biletinin yarısından bile daha azdı.

  • equine  (28.04.15 19:02:06)
Fransa: www.idbus.com
Çek: www.studentagencybus.com

eurolines pişmanlıktır, ama ucuz ve her yerde var. o yüzden 2 evetle uğurluyorum kendisini.

meinfernbus hiç binmedim ama dışarıdan bakınca kaliteymiş gibi gözüküyor. bilmiyorum.
  • feel the blanks  (28.04.15 19:09:28)
Arkadaşlar çok teşekkür ederim.

Eurolines niçin pişmanlıktır acep?
  • bengi tonyukuk  (28.04.15 19:10:51)
Eurolines tüm avrupada yaygin ama kalitesiz, türkiyede metro turizim gibi düsün, iyi otobüse de denk gelebilirsin, kötüye de.
Meinfernbus flixbus ile birlesti, su anda almanyada en kaliteli ve yaygin otobüs firmasi.

  • emrahday  (28.04.15 19:23:51)