iki gunumu dolduracak dizi /film / belgesel tavsiyesi

efendim bu geceden baslayarak persembe sabahina kadar bosum ve evde yalnizim. bir tek yarin okula gidecegim. sonrasinda kitap okuyayim, dergilerimi bitireyim ve guzel birkac sey izleyeyim, dis dunyayla iletisimimi keseyim istiyorum. en azindan cevremdekilerle gorusmeyeyim, kafam bosalsin biraz.

bu kapsamda bana onerebileceginiz dizi, film, belgesel var midir? simdiden siralayayim, iki gun evde keyif yapayim. tesekkur ederim simdiden herkese.

not: normalde tek basina yasayamayan, yalnizliktan hoslanmayan bir insanim, ilk kez boyle bir sey deniyorum. o yuzden beni depresyona surukleyecek onerileriniz olmazsa sevinirim :)

(bkz: the it crowd)
hayatında izlediğin en iyi komedi olacaktır.

  • norek  (28.04.15 00:53:32)
Kore dizisi kill me heal me

  • lithu  (28.04.15 00:54:08)
person of interests
game of thrones
vikings

bunlardan izlemediğin varsa yapıştır.
  • cekilmis gayfe  (28.04.15 00:54:51)
hannibal (dizi) çok şahane.

  • whimsical  (28.04.15 00:56:44)
black sails
da vinci's demons

  • 26 11  (28.04.15 01:17:55)
film:about time ve big fish
dizi:fargo veya tru detective
dergi:socrates (erkeksen) veya ot'un son sayısı
yemek:fırında makarna
  • steve rogers  (28.04.15 01:37:29)