düğün davetiyemize ne yazalım :)

"bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten kıvanç duyarız" gibi klişelerin dışında ne yazabiliriz? siz neler yazdınız? ilham alabileceğimiz bir iki cümleniz var mıdır bizim için?

kısa olsun istiyoruz zaten. iki cümle.

evleniyoruz...
mutlulugumuzu sizinle de paylasmak istiyoruz!

en mutlu gunumuzde bizi yalniz birakmak istemeyeceginizi biliyoruz.
davetlisiniz!

mutlulugumuza ortak olmak ister misiniz?
o halde siz de gelin! (bu cok zorlama oldu,)

bunlari gelistirip yuruyun iste :)

burada da okunuyor metinler. www.koza.com.tr
  • exlibris  (27.04.15 22:12:29 ~ 22:14:39)
Bir arkadaşım denizci idi, denizcilik terimlerini kullandılar. "Yıllarca farklı denizlerden birbirimize baktık, şimdi aynı gemideyiz. Pruva neta!" tarzı şeyler yazmışlardı, güzeldi. Sizin de meslekleriniz buna uygunsa, böyle şeyler yapabilirsiniz.

  • aychovsky  (27.04.15 22:12:30)
ne zaman evleniyorsunuz ? kafiyeli bir şeyler bulalım. olursa ekime olmazsa.. gibi ;_;

  • shotgunwoman  (27.04.15 22:13:32)
"biz evleniyoruz, haberiniz olsun sonra davetiye göndermediniz demeyin"

  • baba jo  (27.04.15 22:14:36 ~ 22:14:58)
kime sorsam klişe iyidir diyor. karizmatik bi şiir kaptırmak istiyorum ben aslında ama okumadık durumumuz yoktu muamelesi görme riski var.

  • fayfim  (27.04.15 22:14:49)
hatta kıvanç tatlıtuğ duyun. kıvanç nedir ya,
şaka bir yana, evlilik ha, kıskandım. Mutluluklar

  • kahramanikarus  (27.04.15 22:14:54)
mutlululuklar;)
"iki yabancıdan bir aile yaratıyor aşk!
aile olmaya adım attığımız bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmek isteriz"
gibi bir şey yazmıştık biz. ikinci cümleden tam emin olamadım.
  • pinkket  (27.04.15 22:18:46)
gelirseniz ekime , gelmezseniz .. kadar

  • rakicandir  (27.04.15 22:23:45)
cocuklara iyi uykular yazmada.

  • all girls dream  (27.04.15 22:26:20)
Klişe olmasın diye kasıp yıllar sonra hatırladıkça pişman olacağın birşey yazma. Şu an sana orjinal gelen metin ileride çok saçma gelebilir.

  • corneillus  (27.04.15 22:33:21)
ak koyunlar akışır birbirine bakışır
siz misafirlerimize düğünümüze katılmak yakışır

  • bass solo take one  (27.04.15 23:05:47)