Dolandırıcı "nedensiz ben" kullanıcısı

Selamlar,

www.eksiduyuru.com

Şu duyuru üzerine bana mesaj attı. (LİNKİ KALDIRDIM)

Whatsapp'a geçtik, 100 TL'ye anlaştık. Önce 50 TL gönderin, sonra hesabı görün şifreyi vereyim, 50 TL daha gönderirsiniz dedi. Tamam dedim.

50 TL'yi gönderdim, ses yok seda yok. Diyeceksiniz ki, araştırsaydınız adamı vs. Ben daha önce duyuru üzerinden yardım topladım, yardım ettim, kitap sattım, bilet aldım... Hiçbir şey yaşamamıştım. Bu bana ders oldu.

Yarın Mahsum Aslan'ı savcılığa şikayet edeceğim. Yapabileceğim ekstra bir şey varsa yol göstermenizi istiyorum.

Teşekkürler.

peşini bırakmayın derim, çakal dolu ortalık. burada da ne olduğu bilinsin.
tabi eğer öyleyse dediklerinize istinaden söylüyorum bunları.

  • six packsiz  (27.04.15 18:14:03)
Ne alışverişler gerçekleştirdik buradan. Siz dikkat edin.

Savcılığa gidiyorum yarın, belgeleri paylaşacağım zaten.
  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (27.04.15 18:14:55)
@minik donut canavari, o kadar düzgün insanlarla iletişime geçtim ki burada. Aklıma bile gelmedi böyle bir şey.

  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (27.04.15 18:23:55)
Geçmiş olsun da bişey merak ettim. Adsense hesabı neden alınır?

  • enerji muhendisi  (27.04.15 18:30:22)
@enerji muhendisi, pin almak zor olduğu için.
@duyulmasi gerektigi kadar, haklısın.

  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (27.04.15 18:36:44)
adamın nick altı mesajları yazıları evvelden silinmiş. bu yüzden insanlar göremediler.

  • simbolmina  (27.04.15 18:43:44)
KARDEŞ geçmiş olsun.ama şöyle bir durum var 100 liraya pinli adsende bulmak zor.bende fazladan bir tane var ama her ihtimale karşı yedekte tutuyorum fazla olsa satardım.

  • telet abi  (27.04.15 18:55:17)
Ödemeniz geçsin zaten 40 güne İrlanda'dan geliyor.bence azıcık bekleyin kendiniz ALIN kafanız rahat olsun.

  • telet abi  (27.04.15 18:56:05)
Pinli olunca noluyor?

  • enerji muhendisi  (27.04.15 19:12:33)
adam herkesi çarpmış vay anasını:

www.r10.net
  • neferkitty  (27.04.15 19:24:53)
  • neferkitty  (27.04.15 19:25:55)
google arama çubuğuna dolandırıcı mahsum yazınca aslanı kendi tamamlıyo lan ^_^

  • kargn  (27.04.15 19:33:40)
Ortalık dolandırcı kaynıyor, adam kendine kolay para bulma uöntemi bulmuş, tokatlıyor milleti. Keşke bi araştırsaydın... Neyse hacım paranı geri almana yardımcı olurum, yalnız yüz kaadını alırım. Sen şimdi şu hesap noya....

  • bigbadabum  (27.04.15 19:57:27)
[i]
Olsa ne olacak ki? Benim hali hazırda iki tane sözlük hesabın var. İkisi de kayıp. Girmiyorum.
Şimdi ben dolandırıcı mı olacağım bir şey alıp satmaya kalksam? Böyle mi bakacak insanlar yani?
Ben Sözlükten birileri ile alışveriş yaparken hiç korkmuyorum. Fazla tedbir de almıyorum açıkçası.
Ama bu arkadaşın başına gelen şeyden dolayı da çok üzüldüm. Çünkü ben de bu tipe inanabilirdim.
50 lira 100 lira bir şey değil, ama sözlük ya da duyuruda bu tip şeylerin olması hoş değil.
Bu tiplere yönetici sıfatındaki kişilerin bir önlem olması gerekiyor.
  • Rumble in the Jungle  (27.04.15 20:45:16)
o değil de bir sürü kişi adamı savcılığa vereceğinden filan bahsetmiş. acaba gerçekten savcılığa verdiler de bir sonuç mı çıkmadı yoksa hepsi öyle diyip sonra uğraşmak mı istemedi. görünen o ki adam yıllardır bu işi yapıyor ama başına hiçbir şey gelmemiş çok ilginç.

  • disfori  (29.04.15 02:12:43)
r10'dan biri savcılığa gerçekten vermiş fakat dolandırıcılık değil hakaret suçundan. Cenazemiz olduğu için ben henüz gidemedim savcılığa.

Bu arada adam facebooktan beni ekledi, pişkin pişkin kendisi olmadığını söylüyor dolandırıcılığı yapan kişinin.
  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (29.04.15 02:39:34)