us apple store taksitlendirme

telefona taksit olmuyor ya turkiye de, ben amerika'da apple store'dan telefonu alsam o zaman da yaptıramaz mıyım taksit?

tek cekım alcam zaten ama sordugum burda bankayı arayıp ben boyle boyle harcama yaptım yurtdısında taksıtlendırmek ıstıyorum dersem yıne hayır yapamazsın cevabı mı alırım?

türkiyede tek çekim alınca da taksitlendirme yapılıyor. yurtdışında kartı kullandığımda hiç mesaj gelmedi taksit yapalım mı diye. ama telefon aldım 3 taksit yapalım diye mesaj geldi.

  • cekilmis gayfe  (27.04.15 17:20:52)
bazı bankaların kredikartları için yurtdışında 100 lira ve üzeri alışveriş için 3 taksit uygulaması bulunuyor. yapıkredi mesela.

  • she was my baby  (27.04.15 17:24:29)
@she was

wingsinde var mesela, bende wings var ama telekomunikasyon falan dahil degil demisler. bilemedim valla.
  • t joe  (27.04.15 17:33:09)
öyle bi ayrım var mı sanmıyorum ama, yurtdışı alışverişinin cinsi kontrol edilmiyordur bence. marketten yiyecek alsan da taksitlendirilir. (TR'de o da yok)

  • she was my baby  (27.04.15 17:36:36)