atatürk arboretumu

1 mayıs'ta gitmek istiyoruz, güncel giriş bilgilerini bilen var mı acaba?

Güncel giriş bilgisi? Giriş 10 lira mı neydi geçen gittim. Onun dışında gün batımında kapatıyorlar.

  • arnold schwarzeneger  (27.04.15 11:27:57)
sadece haftaicleri girebilirsiniz. obur turlu kart gerek. 1 mayis'da tatil oldugu icin
muhtemelen almazlar

edit: tam tersi de olabilir unuttum:(
edit2: en son gittigimde oyleydi yani. degismis dendiyse dogrudur.
  • mayeskuel  (27.04.15 11:43:12 ~ 11:48:14)
haftasonu 15 lira gibi bilgiler var ekşisözlükte ama geçen senenin bilgisi
güncel bilgiden kastım o

  • la noix  (27.04.15 11:43:53)
Kart diye bir olay kalmadı. Ben haftasonu çok girdim. Geçen hafta içi gitmiştim. O zaman 10 tl idi ama haftasonu fiyatını hatırlamıyorum.

  • arnold schwarzeneger  (27.04.15 11:45:48)
1 mayıs'da tüm istanbul ulaşımı iptal olacak gene muhtemelen yani toplu taşımayla gitmeye niyetiniz varsa unutun derim.
Bu arada belirtmeden geçemeyeceğim 1 mayıs'da sizi taksim'e bekleriz :)

  • nuka cola  (27.04.15 12:19:08)
@nuka yok araçla gidicez zaten

davetiniz için teşekkürler :)
  • la noix  (27.04.15 12:30:19)