[]

Mac Os ortamında iPhone jailbreak sorunu

Mac Os uzerinde iPhone'u jailbreak edemiyorum bir turlu. Yazilimin kurulumu esnasinda yandaki resimde gorulen asamada takiliyor ve ilerlemiyor. Jailbreak islemi icin iPhone os 3.0 uzerinden "redsn0w" yazilimini kullaniyorum, daha onceleri 2.2 versiyonunda "quickpwn ile de denemistim ve sonuc yine bu sekilde olmustu. 

Bilgisayarimda son surum Mac Os X Leopard kullaniyorum, isletim sistemi tarafindan bir mudahale olabilir mi? ilk olarak aklima bu geliyor cunku telefonun firmware versiyonu degisti, kullandigim jailbreak programi degisti, fakat sorun degismedi. Nedir bu lanet?


 
Bir takim teknik aksakliklar nedeniyle "yandaki resim" duyuruya eklenememistir. imaji buradan gorebilirsiniz: img212.imageshack.us


  • msb  (02.09.09 16:02:41) 
Tiger'la macbook ile jailbreak yaptık biz. Leopard'dan kaynaklanan bişey midir, sanmam.


  • karapolisnas  (02.09.09 16:02:53 ~ 16:03:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.