Beyin Fırtınası

www.facebook.com

Böyle bir lider ister miydik? Resmi makamlarda ciddiyet çok önemli midir? İnsanların gözüne girmek için popüler kültürden yararlanmalı mı? Obama'nınki kaç cm?

Sorular sadece örnek. Obama'nın bu tarz yaklaşımları hakkında ne düşünüyorsunuz?

ABD her konuda (bilim, sanat, spor, siyaset, ekonomi vs.) profesyonellik ile şovu aynı potada çok iyi bir şekilde eritebiliyor. buna halkın yapısı ve ülkenin zemini zaten çok müsait. 2012 Londra Olimpiyatlarına katılan ABD Yüzme Takımı'nın videosu buna en güzel örneklerden biri. sizin paylaştığınız da öyle.

  • makarnavodka  (26.04.15 23:04:53)
videoyu açamadım ama obama ailesinin, yerinde ve zamanında ciddiyetten uzak davranışları çok hoşuma gidiyor. hele michelle obama'nın hayranıyım. buradan kendisine selamlarımı iletiyorum.

  • knight of cydonia  (26.04.15 23:08:43)
@minik donut canavarı;

biliyorum ya :D adamı babam gibi seveceğim de işte arkada ne işler dönüyor şüphesi olmasa.

"the prizzy of the united stizzy"
  • m murphy  (26.04.15 23:24:59)
Ben ciddiyetten yanayim. Ustelik algi yonetimlerinden, ufurukten pazarlama faaliyetlerinden zerre haz etmem. Dolayisiyla pek hoslanip ciddiye almiyorum bu tarz seyleri. Yine de dunyanin muhtemelen en guclu insaninin egosunu birakip mizaha eslik ederek insanligini hatirlayacak noktada olmasi acisindan degerli goruyorum.

  • f_d  (27.04.15 00:20:03)