acil uskudar marmarayin orda olan var mi

cok acil yazsin lutfen. anasini avradini satayim. metro insaatinin yaninda cicekci, hemen yaninda iddaa bayii var ya. orada kurs defterimi unutmusum geldim bostamciya. notlarim falan heosi orda. onu alabilir misiniz yakin olan varsa eger ordaysa ya lutfeb

saatini goremiyorum duyurunun da ben cok yakinim oraya. Cikip bakayim istersen

  • a man who walks alone  (26.04.15 16:00:55)
Defterin rengi şekli nedir? 3 tane sırf bugün unutulan var dedi iddia bayii. Bi suru defter var ama hangisi senin bilemiyorum. Keşke baştan detay verseydin. Bi süre beklicem bakalım. Aha da yaktım sigarayı.

  • a man who walks alone  (26.04.15 16:33:37)
a man who walks alone'ın mesajı görünce durdum. Ben de gidiyordum. :)
Umarım bulunur defter.

  • n3tw0rk3r  (26.04.15 16:36:44)
Bulunmaya bulundu da gereğinden fazla bulundu :) sahile indim sigara içmeye. Bitince gidicem ben de mecbur.

  • a man who walks alone  (26.04.15 16:39:57)
Beyler inanilmaz yogun karisik bu gundeyim. Ev misafirler cabasi. Cok cok sagolun. Allah razi olsun.

Karaahmet cikmazi adli kullanici cok sagolsun almis defteri.

Zahmet verdim kusuruma bakmayin.
  • brad pitt  (26.04.15 18:29:47)
bulunup alındıysa sıkıntı yok. geçmiş olsun.

  • a man who walks alone  (26.04.15 19:31:18)
Bu duyuru ne güzel bir site ya. Yeni okudum yazılanları. İşini gücünü bırakıp başkasına yardıma koşan herkese teşekkürler. İyi ki varsınız.

  • corneillus  (26.04.15 19:37:09 ~ 19:37:55)