Kızlara Soruyorum

Tipe kattığı nitelikten bağımsız, erkeğiniz sakallı mı olsa daha iyi olur, sakalsız mı?

Edit: Bıyık için de yorum yapın lütfen.

Sakal rulz. Bıyık da rulz. Mağara adamı da rulz.

  • pandispanya  (26.04.15 02:05:37)
biyik. baska turlusu olmaz

  • shotgunwoman  (26.04.15 02:08:30)
lütfen sakal bıyık olsun ama kararında.

lisede olduğumuzu dşünürsek tamam sakal bıyık free ama kazık kadar insanlarız
sakalsız bi zahmet olmasın kirli sakal bile olsa olur :(
  • indescribable  (26.04.15 02:08:59)
Sen yine de cevapların gazına gelip sakal bırakma. Ben 3 sene önce bi gaza gelip sakal bıraktım da geçen ay kesince tekrar uzayana kadar dışarı çıkamadım. Büyük sorumluluk istiyor sakal bırakmak.

  • angelus  (26.04.15 02:09:39)
sakalı keseli iki hafta oluyor. çok iyi biliyorum o duyguyu. şimdi bıyık + çok az sakal var. 20 yıl yaşlanmış durumdayım.

  • m murphy  (26.04.15 02:11:45)
Bir kere sakal uzattıktan sonra hayata Suavi gibi devam etmek gerekiyor. Ben de adam niye hiç sakalını kesmiyor diyordum, bi bildiği varmış da kesmiyormuş demek ki.

  • angelus  (26.04.15 02:14:32)
daha enteresanı, sakalı kesince herkesin beğenmesi. yahu insanlar bir tuhaf. gülersin, alay edersin, akşama kadar gülersin, gülmekten geberirsin. normali budur yani. ben çok güldüm mesela.

  • m murphy  (26.04.15 02:19:17)
sakalsız tabii ki. sakalla her erkek güzelleşiyor ama tipe kattığı nitelikten bağımsız dediğin için bu ek bilgi oldu.
bıyık da cins bişi bence.

  • denne  (26.04.15 02:22:55)
Ben o beğenme durumunu "Zaten çok acı çekiyor şu son darbeyi de ben vurup öldürmeyeyim, benim üstüme kalmasın" korkusuna bağlıyorum. Yoksa cidden güzel bir şey yok ortada, baya baya trajik bir durum bu.

  • angelus  (26.04.15 02:24:26)
sakalsiz. oldum olasi nefret etmisimdir sakaldan da biyiktan da. hele biyigi gordum yerde kosarak uzaklasiyorum, o derece itici. top sakal bir ihtimal.

  • fraise  (26.04.15 02:38:06)
Bıyık olmasa bence daha iyi.

  • farmalik  (26.04.15 02:41:56)
düşünmem lazım.
media.giphy.com

düşündüm.
d22zlbw5ff7yk5.cloudfront.net
  • Lim5  (26.04.15 03:04:41)
benim umrumda değil de kızlarsoruyor kadınlarkulubu ekşisözlük gibi sitelerde devamlı şöyle muhabbetler dönüyor www.google.com.tr

  • shedracon  (26.04.15 03:06:42)
sakall ve bıyıklı,sadece bıyıklı da olur ittihat terakki bıyığı olsun hatta.

  • perlingalidd  (26.04.15 08:58:11)
Sadece babalar Bıyıklı Olmalı. Bi kızı varsa o zaman yoksa sakalsız ve bıyıksız olsun mümkünse.

  • kakao  (26.04.15 10:07:41)
ben bi erkek olarak soyluyorum, kizlarin sakalin ve biyigin nesini seviyo anlamiyorum.

  • baldur2  (26.04.15 10:15:11)
sakallı daha iyi. sakalı olan adamı sonra sakalsız görünce baya kaybetmişti gözümde. hacı sakalı değil tabii bu, kirli sakal filan. bıyık herkese yakışmaz ama yakışana çok güzel oluyor ya. durup bakarım :)

  • şubatsonrası  (26.04.15 10:48:51)
sakallı. bıyık kişiye göre değişir. ama sakallı net.

  • gis  (26.04.15 10:57:12)
Tipe kattığı nitelikten bağımsız dediğin için sakalsız diyorum. Bıyık da uzaktan hoş gibi ama yakından bakınca ağzına giriyormuş gibi gözüküyor, o seviyeye gelmemesine dikkat edilmeli.

Bence bu sakal işleri ten rengine göre değişiyor. Eğer açık veya buğday tenliyseniz kirli sakallı; esmerseniz sakalsız daha güzel duruyor. Bu arada esmer dediğim ten renginin esmerligi, saçı koyu olan kendine esmer diyor buralarda.
  • pike  (26.04.15 11:21:57)
Anlamıyorum tipe kattığı nitelikten bağımsız nasıl sorulabilir ki bu soru?

  • benim bir ismim var  (26.04.15 11:26:49)
sakal iyidir ya. hatta bazi erkekler var sakalsiz 15 yasinda cemaat dersanesine giden cocuk gibi oluyor :) onlar kesin birakmali. biyigi tek basina sevmem, cok az erkege yakisiyor bence. sakalla beraber arada kaynayabilir.

  • saçdemeti  (26.04.15 11:53:32)
Sakal iyidir biyik daha iyidir.

cunku her erkekte biyik olmaz, dudak ustundeki o toplum brlikte hareket edemez veya yeter sayiyaya ulasamaz. Biyik isi her kula nasip olmaz.
  • cecilia  (26.04.15 12:00:32)
@benim bir ismim var; kimi insan vardır, cevaplarda da görebileceğin gibi, sakaldan ya da bıyıktan nefret ederler. erkeklerine yakışsa da yakışmasa da istemezler sakallı ya da bıyıklı olmalarını.

  • m murphy  (26.04.15 12:56:37)
Kesinlikle sakalsız ve bıyıksız. Bende ocd var hijyenik gelmiyor hiç bana. Ayrıca cildim hassas değince tahriş ediyor. Görüntü açısından da herkese yakışmıyor.

  • köstebek kurabiye  (26.04.15 13:12:30)
Sakal erkeklere bahsedilmis bir lutuf bence. Ama,
a. Orman kackini gibi olmayacak. Duzgun uzatilmis olacak.
b. Asiri sekilli kesilmis, kirpilmis olmayacak alamanci sakali gibi.
  • ay nov kung fu  (26.04.15 13:19:37)
Sakalla ilgili bilimsel olarak kanıtlanmış bazı şeyler var(mış); (git: www.evrimagaci.org )

Soruya cevap: Sakal+bıyık daha iyidir fakat hepsi değil; bazıları ve bazı kombinasyonları. Şunun gibiler şahane mesela: (git: www.etonline.com )
  • Thredith  (26.04.15 13:22:37)
sakal + bıyık, top sakal ve envai şekillendirilmiş türevleri olmamak kaydıyla

  • niye ama  (26.04.15 13:58:23)
bıyık cemaatçi gibi görünmek istenmiyorsa sadece burak özçivit gibi adamlara yakısıyor.

sakalın yakısmadıgı adam yuzde 1 dır. sakal erkeksı bişey netıcede, sakallı candır.
  • kurcalamabozarsin  (26.04.15 14:08:25)