Avengers fanlarına soru?

Hulk'ın dönüşümden sonra pantolonun yırtılmaması mantık hatasını nasıl açıklıyorsunuz?

çünkü çoluk çocuk izliyor onu.

  • rygard  (25.04.15 23:52:23)
Giydiği pantolon görünümlü tayt aslında, büyüdükçe esniyor haliyle.

  • angelus  (25.04.15 23:54:07)
Çok esnek bir kumaştan yapılıyor sanırım. Ben hulk olsam esneyen bir şey giyerdim içime.

31.media.tumblr.com
  • yirmisantim  (25.04.15 23:55:13 ~ 23:58:16)
stan lee'ye sormuşlar şöyle açıklamış:

VF: Did you ever try to make sense of the Hulk’s magical purple pants? Why did they always conveniently remain intact while the rest of his clothes were ripped to shreds?

Stan Lee: I just figured that Bruce Banner had probably been a friend of Reed Richards [Mr. Fantastic from the Fantastic Four], and Reed had given him some elastic trousers. There’s an explanation for everything, but you may not be technically advanced enough to follow me on all of this.
  • cthulhu  (25.04.15 23:55:31)
hoca da durur mu yapıştırmış cevabı: kazanın doğurduğuna inandın da, öldüğüne neden inanmıyorsun?

  • Ufuk  (25.04.15 23:57:51)
kocaman yemyeşil bir şey mi görmek istiyorsun dostum?

  • cok iyi yol  (26.04.15 00:04:04)
dünya ONA hazır değil.

  • sansli pipi  (26.04.15 02:41:35)
@rygard
çoluk çocuk değil bildiğin koca koca adamlar kapısında kendilerini kaybetmiş bir şekilde bekliyorlar.

  • gezegen olan pluton  (26.04.15 18:49:26)