yazmaz ama

Olay şöyle
dün gece aradı ilk kez konuştuk tlf da ( ve hala görüşmedik) bu sabah hiç bi mesajım cevap vermedi. Bugün iş değiştirdiği yere belge falan ayarlayacaktı. hadi dedim yoğun işte belge ayarlayacak müsait değil musait olunca yazar diye bekliyorum tabi. Çok güzel cevap verdi öyle böyle değil.

Ha bu olay 21 nisanda oldu 20 nisan gece konuştuk. Hala bekliyorum İşte. 20 sinde ş fotoğrafını çok beğendim dedim tak ınstagram à atmış bende beğeni atmadım tabi. Banane. Uf çok gıcık

Hadi bakalım. Ne yapayım?
Bütun fallarda 2 vakte kadar arayacak 3 vakte kadar şu olacak gibilerinden çıkıyor tamam fala inanma falsiz kalma olayı var da annemin yıldızı yüksek bi de bu tarz şeylerde yeteneği var sağlam tutturur. Öyle yani.

Neyse bi el atın valla mutsuzum

Görüşelim olayı geçti sahilde bana yardım edersin ders çalışırken falan dedim de gün belirlemesi

Karmaşık oldu ama.idare edin lütfen

OptumS

Ha extradan unutkan biri olduğunu söylemişti

  • indescribable  (26.04.15 00:01:59)
inanma seni aramayacak

  • rakicandir  (26.04.15 00:05:17)
unutkan olduğunu söyleyerek kaçış kapısını yapmış.

  • ron dennis  (26.04.15 00:14:30)
Ben seni bildim. bence senden dolayı olmaz o iş. niye dersen, daha dün(24 nisan) sana yazdığım mesaja nezaketen dahi olsa dönüş yapmadın. o yüzden değil 3 vakte, 103 vakte kadar bile olmaz :d

  • biz siz onlar bensiz daha mutlular  (26.04.15 00:15:54)
ne alaka kaçış kapısı yapmışbende unutuyorum ama hiç bi zaman kaçış kapısı olarak görmedim
ayrıca birisi için en ufak olumsuzlukta içinizde kötü his olur ya bu elemana dair en ufak gri bulutbile yok içimde alabildiğine günlük güneşlik hisler :(

  • indescribable  (26.04.15 02:12:43)
hiçbişey olmamış gibi
naber napıyosun

desem

bunaltıcı insan mı olurum?

bi bakın be:(
  • indescribable  (26.04.15 18:06:48)