Soğuk yemek yemeyi seviyor musunuz?

Ben bayılıyorum. Bulgur pilavı, patlıcan, kabak, köfte, tavuk, patates, pizza, hiç farketmez. Tek başımaysam yemekleri neredeyse hiç ısıtmadan yiyorum.
Siz de soğuk yemek sevenlerden misiniz, yoksa nefret edenlerden mi? Bi de bunun bi zararı olur mu ki?

ben de daha çok seviyorum birçok yemekte. çünkü sıcak sıcak tadına varılmıyor bile çoğu zaman. özellikle börek türlerini sıcak sevmiyorum. peynirin tadını bile alamıyorum sıcakken.

  • prodeq  (25.04.15 20:36:33)
ben de yerim soğuk :)

şimdiye kadar bir zararını görmedim.
  • livaneli kadir  (25.04.15 20:37:10)
pirinç ve bulgur pilavı yaprak sarma köfte patates evet,
fasülye evet

etli yemekler hariç alayını soğuk yiyebilirim.
  • indescribable  (25.04.15 20:38:33)
soğuk yemekten nefret ederim, soğuk sandviç bile yemiyorum o derece.

  • kuzey li  (25.04.15 20:38:40)
Sicak yemek yiyemem,lezzeritini alamiyorum. Annem yemek yaptiysa yeni,herkes yer,ben sonra yerim. Cayi da asiri sicak icemem. Sicak yedigim tek sey sucuklu yumurta.

  • Lola90  (25.04.15 20:39:18)
ben tercih ediyorum çoğu zaman. tabi yemeğine göre değişir.
ama esnaf lokantasında falan bile yemeği sıcak seçersem yanına pilavı soğuk falan alan adamım.

  • fatihkkk  (25.04.15 20:40:14)
ben çok severim, ama eti soğuk yiyemem.

  • neferkitty  (25.04.15 20:40:20 ~ 20:40:32)
nefret ediyorum. hatta yemek soğumadan bitsin diye hızlı yerim :/

  • cekilmis gayfe  (25.04.15 20:40:21)
en son ne zaman sıcak yemek yediğimi bile hatırlamıyorum. soğumasını beklerim öyle yerim hep. hele ısıtma olayı en nefret ettiğim şey berbat bir hale geliyor soğumuş yemek tekrar ısıtılınca.

  • cthulhu  (25.04.15 20:43:36)
Yemeğine göre değişir ama huysuz ihtiyar gibiyim sulu yemek ve çorbayı pilavları asssslaa soğuk sevmem

  • isimmisimyok  (25.04.15 20:53:32)
sevmiyorum

  • piri reis  (25.04.15 20:56:41)
nefret ediyorum soğuk yemekten.
asla yemiyorum.

  • rakicandir  (25.04.15 20:57:06)
Sadece köfteyi severim o kadar.
donmuş yağlar damağına falan yapışır falan ığğğğkk hiç sevmem.

  • innerbliss  (25.04.15 20:57:39)
"yemek buldun ye dayak buldun kaç" felsefem bu, sıcak soğuk ayırmıyorum bekar bi erkek olarak :D

  • sen olmayan cocuk benim  (25.04.15 21:00:28)
Ya beni tarif ettin. Kahvaltımı ayakta buz gibi tencereden yiyerek yapabilirim. Yapıyorum zaten.

  • yirmisantim  (25.04.15 21:02:09)
yok aga. soğuk sevdiğim yemek yok. hatta öğrencilik yıllarımda ocağımın olmadığı zamanlar ketılda su kaynatıp suyun buharıyla metal tabakta ısıtırdım yemekleri. pilav bile olsa.

  • ya ben lan neyse  (25.04.15 21:02:50 ~ 21:03:19)
Bu kadar büyük bir güç olduğumuza inanamıyorum! Ben de bu sabahki kahvaltımı iki dilim ekmek üzerine patlıcan tava dökerek yaptım. Gerçekten gözlerimi yaşarttınız :D

  • pandispanya  (25.04.15 21:04:02)
yıllardır yalnız yaşıyorum. sıcak yemeğe hasretlikten midir nedir sıcak olan her yemek güzel geliyor artık. tat ayırmıyorum.

  • insomni4c  (25.04.15 21:06:45)
Ben alkole olan sevgim yüzünden böyleyim saniyordum. Ya hepiniz alkoliksiniz ya da soguk yemek yemek gerçekten șok güzel.

  • m murphy  (25.04.15 21:15:32)
tabii!

  • e haliyle  (25.04.15 21:16:19)
ya ben de bayılırım bazen özellikle bi kısmını bırakırım ertesi gün soğuyunca yemek için.

  • perlingalidd  (25.04.15 21:20:35)
sabah kahvaltısında soğuk karnıyarığa bayılırım. anne gel yap artık :)

et ürünü olmayan tüm yemekleri soğuk yiyebilirim.
  • naturelist  (25.04.15 21:22:23)
sevmiyorum.
soğuk yediğimde doyduğumu daha geç anlıyorum ve çok yiyorum.

  • kayranin kedisi  (25.04.15 21:30:04)
Ben de corba haric her turlu yemegi soguk seviyorum. Corba asiri sicak olmazsa icemiyorum. Onun disinda hic acimam. Madem herkes seviyormus biz bu yemekleri neden isitiyoruz? :/

  • ay nov kung fu  (25.04.15 21:31:09)
sevmem. yemem. yiyemem hatta. pizzayı belki yerim.

zeytinyağlıları hariç tuttuğunu düşünüyorum :D
  • nawar  (25.04.15 21:31:36)
Rus salatası, çiğköfte tarzı şeyler doğalında soğuk yendiği için sorun olmuyor, öyle bir önyargım yok. Ama diğerleri pek hoşuma gitmez doğrusu, ateşte en azından şöyle bir çeviririm.

  • sevgikusunkanadinda  (25.04.15 21:32:29)
@ay nov kung fu, hakkaten bu yemekleri neden ısıtıyoruz? İşte arada hep bi kural aşıkları, hep bi muhalif sesler çıkıyor demek ki biz de onlara uymak zorunda kalıyoruz. Soğuk Yemek Severler olarak mağduruz da mağduruz. SYS'lere özgürlük.

  • pandispanya  (25.04.15 21:35:24)
Balığı bile soğuk yiom. Çok severim soğuk yemek. Sıcakken tatsız bööğ

  • Hersheys  (25.04.15 21:50:49)
yok sevmem, en azından ılık olmalı.

  • wilhelmwasmuss  (25.04.15 21:53:48)
Donmuş yağ olayi olmadikca çorba disindaki her seyi soguk yiyebilirim galiba. Ayrica baligi soguk daha cok severim <3

  • saçdemeti  (25.04.15 22:09:25)