Tenis raketi

Arkadaşlar uzun zamandır ara vermiştim şimdi tekrar vakit geçirmek için tenis oynuyorum fakat eski raketlerin haliyle tutulduğu yerleri ve sanırım iplerinin değişmesi gerekiyor. Ankara'da bu işi yapan sizinde memnun kaldığınız bir yer varmı. Ek olarak decatlon sanırım yapıyor bu işi ama ipi illa oradanmı almak lazım nasıl oluyor bir aydınlatırsanız sevinirim.

Raketler babolatın biri 645 cm2 biri 680 cm2

imgur.com

Bu raketler iş görmez yenisi al dersenizde önerilere açığım

raketler başlangıç raketleri gibi duruyor, hafif raketler. oyununuz geliştikçe size yetersiz gelecektir muhtemelen ama iş görmeyecek raketler değil, devam edebilirsiniz.
Yakınlarda Decathlon olmadığından SPX'ten halletmiştim işleri. İstanbul'daki şubeleri yapıyor, Ankaradakiler de yapıyordur muhtemelen.
www.spx.com.tr
yardımcı olabilmişimdir umarım.
  • game set match  (26.04.15 01:42:28)
intersport'ta da yapıyorlar..
üj bej verip herhangi bir raket satan mağazaya gitseniz ülkealan pasajında falan, daha kolay olabilir bence

  • her giriste sifresini unutan adam  (26.04.15 01:47:33)