şu sıralar hayatınızdaki en büyük problem ne?

işsizlik mi, eşsizlik mi, ayakkabınız mı vuruyor, maneviyatınıza mı darallar geldi? ne oldu, nedir canınızı sıkan şey son zamanlarda?

biraz da açıklayarak yazarsanız şık olur.

Sevdiğim bey ile kavgalıyız barışmayız muhtemelen de...

  • kucukarabalikk  (24.04.15 22:42:07)
işe başlıcam,ama nerde hangi şehirde en büyük sorunum bu.varoluş sancısı ara ara hep vuruyor gastritimle beraber o ayrı..

  • perlingalidd  (24.04.15 22:43:44)
Sağlığım bok gibi. İşim fazla yoğun. Etrafımdaki insanların sağlığı da bok gibi. Yetiştirmem gereken tonla işim var. Zamanım çok az. Peh.

  • pandispanya  (24.04.15 22:43:52)
Bir gun otururuz raki sofrasina anlatilir, bunun bile uslubu var cik cik cik

  • yuzır  (24.04.15 22:45:04)
Parasızlık. İs bulamıyorum. Evdencikamiyorum.

  • damdanakan  (24.04.15 22:45:13)
Akp turkiyesi. Biktim la bu ulkede yasamaktan

  • cemlemikonusuyorsun  (24.04.15 22:47:14)
1 mayıs alanına hangi yoldan gireceğimiz, hangi malzemeyi nasıl sokacağımız. polisin hangi mevkide saldırıya başlayacağı, gün boyu uygulanacak çatışma stratejisi.

  • rygard  (24.04.15 22:47:29)
priblem yok cok sukur. minimalist adamin ben.

  • mayeskuel  (24.04.15 22:49:51)
Ben her bahar stres olurum. anksiyete halim nuksetti yine, bin bir turlu kotu dusunce, bu senekini de kendi cabamla atlatsam super.

  • pinking of you  (24.04.15 22:50:38)
sağlığım kötü, sevdiğim insan hiçbir zaman benimle olmayacak, istediğim işi yapma imkanım yok gibi bir şey, istediğim şehirde yaşama imkanım da öyle.

ama bir taraftan bakınca da bunların hiçbiri dert değil, heyecanımı yitirdim. yaşama arzum cılızlaştı. beni ne mutlu eder bilemiyorum. yoksa insan her koşulda, her yerde bir şekilde idare etmeyi becerebilen bir mahlukat.
  • skayas  (24.04.15 22:53:48 ~ 22:56:10)
yalnızlık, sevgilisizlik. kurtulamadım bu durumdan yıllardır. düzelmiyor.

  • fransizkalanadam  (24.04.15 23:02:07)
birden çok konuda belirsizlik

  • gis  (24.04.15 23:02:38 ~ 23:03:06)
Bazen diyorum ki elden ayaktan dusurmeyen ama 6 aylik omrum kalmasina neden olan bir hastaligim olsa da 6 ay boyunca doya doya dolu dolu yasasam diyorum.

Ozluyorum ben. Cocuklugumu ozluyorum.

Alaaddinin cini gelse ne para isterim ne pul ne ozel guc ne de dunya barisi. Tek istegim cocukluguma donmek olur. Cocuklugumu cocuk olmayi cok ozledim.
  • halitkin  (24.04.15 23:04:22 ~ 01.05.15 17:43:05)
tez, okul, staj üçlüsünde sıkışıp kalmak...
ayrıca alerjim var nefes alamıyorum.
galiba bileğimde sinir sıkışması var onun için yarın saçma sapan bir test yaptıracağım...
  • kuzey li  (24.04.15 23:09:22)
işsizlik.. iş bulursam herşey düzelecek bir de açıköğretim lisans tamamlama da son dönemim bitirip diploma almak istiyorum zira son dönemde kalmak çok koyucak :/

  • verbanadüşlerimi  (24.04.15 23:10:37 ~ 23:11:33)
yalnızlık

  • bluebey  (24.04.15 23:15:56)
bir kulunu çok sevdim o beni o kadar da sevmedi
boşver kafanı yorma didi böyle takılak didi
yok didim ben seviyom bana müsade
öle vapura bindi gitti sonra
ben de yağmurda eve yürüdüm.
  • kül  (24.04.15 23:32:38)
nefret ettiğim, s.ktiğimin bölümü ve ondan kurtulmak için, yaşıtlarım mezuniyete hazırlanırken çalıştğım lys.

kurdeşen dökmeden bunu atlatırsam geri kalan sorunları hiç takmıyorum.
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (24.04.15 23:32:58)
hayatımdaki en büyük problemim canımın artık seks yapmak istememesi. işten vs kaynaklı stres sebebiyle libidom diplerde. dolayısıyla yaptığım hiç bi iş zevk vermiyor. salak salak zevklere sahip oldum bu yüzden, arabayı hızlı kullanıyorum, ne bileyim hobiler falan edindim, sik sik şeylerle uğraşıyorum kendimi kanıtlamak için. bayaa da popiyim bu ara, ikişer ikişer geliyor yani öyle böyle değil. sıra var aq.

  • roket adam  (24.04.15 23:54:35 ~ 25.04.15 00:13:56)
Yalnızlık. Açıklayacak bir şey yok :(

  • humblebirth  (25.04.15 00:07:39)
Yüksek lisans tezimi yazamıyorum. Bitiremiyorum. Konudan da sıkıldım artık. Daha fazla araştırasım falan da gelmiyor. Sürekli altta TEZ.docx dosyasını görmek istemiyorum.

  • wish i could find a way to disappear  (25.04.15 00:12:32)
Yalnızlık. Olmayacak insanların kabullenmemesi, sevecek insan bulamamak.

  • acckr  (25.04.15 00:29:42)
öyle aman aman sıkıntım yok. iş/güç/maddiyat fena değil şükür.

iki aydır elime kitap almıyorum. iki ay öncesine kadar kitapsız günüm geçmezdi, şimdi ise alasım gelmiyor.

bir ikincisi dizi izlemelerim de azaldı... bu yön garip aslında. çünkü hayvanlar gibi dizi izlerdim.

bahar geliyor, ardından da nalet yaz. sanırım en büyük problemim bu şimdilik.
  • mermize  (25.04.15 00:37:53)