sağlık sorum var koşun

göğsümde ara ara bir acı oluyor yaklaşık üç dört gündür. sağ meme ucumun biraz üst tarafına doğru. pek hastaneye giden biri değilim, hangi departmana gitmeliyim?

şunu da ekleyeyim derinin üstünde değil de (tam yerini bilmesem de) akciğerimde gibi, derimin altında yani. sıkışma gibi bir acı.

  • diyarbakir karpuzu  (24.04.15 15:03:12)
acile git onlar yonlendirsin. tarifin yuzeysel. nefes alip verince artiyor mu? yakin zamanda grip nezle gecirdin mi? spor yapiyor musun sakatlanmis olabilir misin? anamnez alinmasi lazim. acilde bi grafi cekip yonlendirirler

  • shotgunwoman  (24.04.15 15:08:56)
acile gitmene gerek yok göğüs hastalıkları bölümüne gideceksin.

  • cekilmis gayfe  (24.04.15 15:14:09)
hayır nefes alıp verince artmıyor tamamen random o yüzden kafam karıştı benim de. yani bi pattern yakalamaya çalıştım ama olmadı o tarafa dönüyorum bu tarafa dönüyorum olmuyor sonra tam unutmuşken bi anda tekrar oluyor. ben de ilk acaba barfiks çekerken içerde bi kası mı incittim falan diye düşündüm ama pek kas acısı gibi de değil. neyse ben bi gideyim onlar yönlendirsin teşekkür ederim

  • diyarbakir karpuzu  (24.04.15 15:18:33)
@gayfe kas ile alakalı bir durumsa göğüs hastalıkları saçma olmaz mı?

  • diyarbakir karpuzu  (24.04.15 15:19:01)
@karpuz, acile gitmekten daha mantıklıdır en azından :)

  • cekilmis gayfe  (24.04.15 15:28:49)
aile hekimine git. göğüs hastalıklarına ve acile gitme.

  • irsh92  (25.04.15 02:05:14)
sana inandım koştum geldim de bişey yokmuş bro. muhtemelen kas ağrısı, aile hekimine gideceksin. o kontrol eder, gerekiyorsa gerekli yönlendirmeyi yapar.

  • fayfim  (25.04.15 02:12:38)