iphone uygulama bağımlısı oldum

periscope diye bir uygulama indirdim .Çok zamanımı çalıyor mal mal yayınlarda yapıyorm .Gün de en az 3 4 saatimi yiyor.Siliyorm sonra sıkılıp tekrar yüklüyorum.Nasıl kurtulurum ?

guzel bi uygulamaya benziyor. galiba ben de indircem.
ayrica co-founder abiler cok tatlilarmis ^^;
www.periscope.tv
  • heygidim  (24.04.15 11:40:33)
periscope twitter'ın satın aldığı yeni bir uygulama ve çok popüler şu dönemde. bir çok insanda seninki gibi şeyler var.
ama hevesin geçer dert etme.

  • teritori  (24.04.15 11:48:44)
@teritori iphonda indirmesi yasak olan programları gösteren bişi var mı ?

  • cenkist  (24.04.15 11:54:28)
Indirmesi yasak olan Şeyler jailbreak ile indirilirZ

  • telet abi  (24.04.15 12:07:25)
kendime indirmeyi yasaklamak istiyorum.Onu sordum yanlıs anladın

  • cenkist  (24.04.15 12:29:37)
evet var. evrensel bir uygulama ve adına irade deniyor.

onun dışında pek yapılabilecek bir şey yok gibi geliyor bana.
  • teritori  (24.04.15 14:27:20)
bence onun yerini nispeten daha yararlı uygulamalarla doldur. böylece aynı zamanda bir şeyler öğren ya da kendini geliştir.

Tavsiye: İstanbul'da yaşıyorsan İzci, o tarz bir uygulama. izciapp.com
  • kampaspe  (24.04.15 14:44:57)