Şehirlerarası Bisiklet Yolculuğu

Merhabalar, ağabeyimle bu yaz Edirne'den yola çıkıp Ege'yi gezmeyi planlıyoruz bisikletlerle. Fakat şu an bir bisikletim bile yok. Ve yanıma neleri almam gerekir bilmiyorum hiç. Bu konuda sağlam bir bilgilendirmeye ihtiyacım var. Yardımcı olabilir misiniz?

benim dayı oğlu zamanında yapmıştı, tek hatırladığım köpeklere azami dikkat.

  • naturelist  (24.04.15 11:34:52)
Ben de yaptim. Fener, kask, dizlik vs. Gibi standarr seyler alin. Bir de iç lastik lazim olabilir, pompa ve de

  • cemlemikonusuyorsun  (24.04.15 11:38:59)
Sözlükten @mahsul mahal nickli kullanıcıya danışın bence. Kendisi son derece bilgili biri. Specialized markasının türkiye'deki yetkili bayisinde çalışıyor zaten. Yeterince yardımcı olur.

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (24.04.15 11:56:06)
Bisikletforum sitesinde konuyla ilgili baslik ac yeterince yardimci olurlar.

Ben istanbuldan canakkaleye gitmistim ama ne kaskim vardi ne tamir takimim ne yama ne yedek ic lastik. O yuzden tavsiye vermesem daha iyi :)
  • halitkin  (24.04.15 12:00:38)
@bir fincan kahve e film izlemek yönlendirme ve görüşlerin için teşekkür ederim.

@rahip janick mesai başladı, idmandan yeni geldim. Soluklanayım yardımcı olmaya çalışırım. Ön Bilgi olarak nerede oturuyoruz?
  • mahsus mahal  (24.04.15 12:12:43)
@mahsus mahal hocam Kocaeli'de yaşıyorum okul dolayısıyla fakat, haziranda bitmiş ve tekirdağ'a dönmüş olacağım. Tekirdağ'dayım yani.

  • rahip janick  (24.04.15 12:16:29)
eksisozluk.com

bisikletturlari.blogspot.com.tr

bunlar sanırım yardımcı olur.
  • safepassage  (24.04.15 13:57:16 ~ 13:58:05)
Voltaren'i unutmayın

  • hadi insallah ya  (24.04.15 15:42:32)