Taşınabilir sabit disk tamiri.

arkadaşınkini büyük bir başarıyla düşürdüm, çalışıyor fakat içinden düzenli bir tıkırtı duyuluyor ve bilgisayar da görmüyor aleti.
kaça tamir ederler ve nerede tamir ettirebilirim bunu? istanbul/anadolu yakasındayım.
yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.

eğer her hangi bi yere tamir ettirmek istiyosan kadıköy yazıcıoğlu işhanına uğrayabilirsin,iyi bi yer olsun diyosan cihazın servisine götür derim.

  • toshiro  (01.09.09 20:52:43)
sozlukte kruva san var, ona da bi sor.

  • bryan fury  (01.09.09 21:04:00)
o tıkırtı hayra alamet değil. kafa atıyor sanırım. tamir edileceğine ihtimal vermiyorum. içindeki verileri kurtarmak ise çok pahalıya patlar. servise göndersen ya yenisini yollarlar ya da kullanıcı hatası deyip bozuk halde geri verirler..

  • sutlu nescafe  (01.09.09 21:53:30)
Eğer garantisi devam ediyorsa ve içindeki bilgiler çok önemli değilse aldığınız yere teslim edin ve akşam çalışıyordu sabah pc yi açtım çalışmadı diyin. Çok büyük bir ihtimalle değiştireceklerdir...

  • selimse  (01.09.09 21:55:16)
garantisi yok bu arada. şapa oturdum gibi gözüküyor.
çok teşekkürler cevaplar için.

  • noryth aquanum  (01.09.09 22:19:52)
Yeni alırsan daha ucuza gelir.

Bu arada Türkiyedeki bu arkadaştan alınan emanet bir şeyi adam gibi geri veremeyen zihniyeti de kınıyorum.
  • pichoscosama2  (01.09.09 23:11:49)
ugandalı atalar demiş ki: kazara eşya düşürene hede höde etme, depçüğü yemen yakındır.
selam ederim, cevap verenlere sevgiler.

  • noryth aquanum  (01.09.09 23:23:22)
İsveççe bir atasözü. "iyi vicdan, en iyi baş yastığıdır."

  • pichoscosama2  (01.09.09 23:54:12)