birkac cesitli soru.

1- yurtdisi egitim danismanlari okula kayit yaptiklari zaman para aliyorlar mi ogrencilerden? yoksa o paralari zaten okullardan mi aliyorlar?
2- malezya havayollariyla ucar miydiniz? fiyati digerlerinden daha ucuz diyelim.
3- dis beyazlatmanin kac tane cesidi var? 100-200 tl civarina bir temizletme yontemi yok degil mi? en dusuk 600 tlden falan mi basliyo?

1- ogrenci ile onceden sozlesme imzalayip pesinat + taksit aliyorlar genelde. sonradan taksitler devam edebiliyor. okuldan ayrica komisyon aliyorlar, onu soylemezler pek ama.

2- ucardim sanirim. ucan arkadaslar memnun kaldilar. ama aile filan kabul etmeyebilir :P

3- bilemiyorum.
  • viva paulista  (23.04.15 11:05:13)
2. Ucmam. Geçen alman bi aileyle tanistim. Germanwings'le ucar miydiniz dedim bagirarak kocaman bi hayir dediler. Insanlar korkuyor. Ayni hesap. 3 kurus fazla verir baska firma kullanirim.

  • rayde  (23.04.15 11:18:56)
1- yurtdışı danışmanlara para vermeyin kendinizin halledemeyeceği hiçbir şey yok.

2- uçarım neden uçmayayımki?günde kaç tane araba kazası oluyor insanlar ölüyor ama yinede arabaya biniyorsunuz bunun farkı ne.germanwing kazası olduğunun ertesi uçuşa bile binerdim.önünde giden otobüs kaza yapmış herkes ölmüş diye diğerine binmekten vazgeçen olurmu olmaz.
  • lprytk  (23.04.15 11:28:28 ~ 11:28:36)