usb ile internete bağlan(ama)ma sorunu

arkadaşlar evdeki masaüstü bilgisayarım modeme normal bağlı iken usb kablosuyla dizüstü bilgisayarı da bağlamak istiyorum ama beceremedim.
çevirmeli bağlantı dedi ok dedim, kullanıcı adı ve parola istedi, kullanıcı adını @ttnetsiz koydum, numarayı da istedi 0 sız yazdım ama olmadıı.
ne yapmam gerekiyor?

adsl modem ile bağlanacaksın değilmi?
usbden girmen için(ben oyle yapıyorum) modemin içinden çıkan kurulum cd sini kurunca otomatik olarak yerel ağ bağlantım geliyor. cd ile kurmayıp usbyi takınca uyarı veriyor tanımlanamayan hede diye.. çevirmeli bağlantı ile hiç uğraşmadım ben.
sonra explorer a gelip mesela bende 10.1.1 gibi bişey adresten girip şifreni kullanıcı adını yazmalısın
  • eja  (01.09.09 18:52:32)
usb den aynı anda baglanılamıyor olsa gerek. bi de usb den baglamak ıcın surucusunu yuklemen gerek.

cevirmeli baglantı degil hem ?
  • bryan fury  (01.09.09 18:55:32)
teşekkürler. usbden bağlanamadım, modem kablosunu dizüstüne taktım, usb yi de masaüstüne. ama o da işe yaramadı sanırım eja nın söylediği gibi cd yi yüklemem gerek. kızdım masaüstünü bıraktım şimdilik, bidahaki denememde söylediklerinizi uygulayacağım. aynı anda bağlanamıyosa üzülürüm yaa

  • somethinginthewayshemoves  (01.09.09 21:01:54)