altyazı dosyasını metin haline getirmek?

merhabalar ,altyazı dosyasını temizce metin haline getirebilir miyim çıktı almak için ? zaman göstergeleri vs olmadan sadece diyalog istiyorum.

çıktı alacaksan, ekran görüntüsü olarak alıp zaman kısımlarını resim düzenleme programıyla siler sonra çıktı alabilirsin. ya da normal çıktı al zamanın olduğu bölümü kıvırıp tekrar fotokopi çek :)

  • doktor z  (22.04.15 22:58:53)
ilk fikri deneyeyim saol , ben belki teknik olarak çok da kolay birşeydir umuduyla sormuştum:)

  • sorryru  (22.04.15 23:12:07)
notepad ile aç nereyi istiyorsan kopyala. timestampleri silmen lazım tabi

  • argent dawn  (22.04.15 23:20:01)
github.com

bu uygulamayla tek tıkla yapabilirsin.
  • cthulhu  (22.04.15 23:23:33)
bazı uygulamalarda blok seçim diye bişi var satır değilde sütun olarak seçim yapabiliyorsun sonrada silersin.

  • selam  (22.04.15 23:37:51)
yav hala saçma sapan cevaplar yazıyorlar. hiçbir uğraş vermene gerek yok kardeş. bak yukarıda linkini verdiğim program ile aç altyazıyı. file->export->plain text tuşuna bas işlem tamamdır 1 saniyelik iş.

  • cthulhu  (22.04.15 23:52:46)
Notepad olayi cok fazla emek ister,sutun silmeyi de hic bilmiyordu. program benim istedigim sey sanirim, tabletim var su an windows bulunca deniycem hemen tesekkurler.

  • sorryru  (23.04.15 00:00:53)
ne güzel programı varmış, bakmadım da şayet program bir sebepten kullanılamazsa timecode şöyle silebilirsiniz, önce altyazıyı komple word'e atın.

sileceğiniz format şuysa:

00:00:22,773 --> 00:00:24,123

bul-değiştir kısmına bul için şunu yazın, değiştire bir şey yazmadan değiştirin.

^#^p^#^#:^#^#:^#^#,^#^#^# --> ^#^#:^#^#:^#^#,^#^#^#

tek bir sayının yerine ^# ve enter yerine ^p gelecek şekilde farklı formatlara uyarlayabilirsiniz :)
  • kül  (23.04.15 02:54:31)
program tam olarak benlik çok teşkkürler,kodu deneyemedim tabletten öte teknolojim yok şu an onu da deniycem.

  • sorryru  (24.04.15 10:59:25)