[]

Ehliyet

Ehliyet sınavları geçtikten sonra en kısa sürede ne zaman alınabilir? Bizzat kişinin gidip alması mı gerekiyor yksa başkası onun adına alabilir mi?
 
kursunuz sertifika çıkardıktan hemen sonra alabilirsiniz. sertifika 1-2 hafta sürüyor ama.
sonrasında sertifkayla gidip bizzat emniyet'e başvurmanız lazım ertesi güne ehliyet çıkar onu ailenizden biri de alabilir.

  • hesabım silindi kırgınım modlar  (22.04.15 22:47:10) 
Direksiyonu geçtikten sonra dosyayı alıp aynı gün emniyete gidebilirsiniz. Ama kurslar dosyayı 1-2 haftaya anca çıkarıyorlar.


  • johnmalkow  (22.04.15 22:54:12) 
emniyete başvuruyu da başkası yapabilir mi benim adıma?


  • fearisthemindkiller  (22.04.15 23:26:06) 
parmak izi veriyorsunuz dolayısı ile sizin gitmeniz lazım.


  • selam  (22.04.15 23:43:38) 
parmak izini pasaport için vermiştim. Tekrar isterler mi bu durumda?


  • fearisthemindkiller  (22.04.15 23:52:12) 
daha önce vermişseniz gerekmiyor


  • selam  (23.04.15 01:14:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.