Harçsız pasaport hakkında bilgisi olan var mı?

bir konferansa katılma belgesi göstericem ama pasaportumun en az bir yıllık olması gerekiyor, aşşağısı işime yaramıyor. Bir yıl ve üzeri süreli almam mümkün mü? Pasaportun süresini belirleyen okulun öğrenci işleri mi? Yani ben derdimi kime anlatayım

harçsız pasaport yeşil pasaport yada görev olan gri pasaporta oluyor bildiğim kadarı ile,
sen görev gereği falan mı katılım yapacaksın toplantı vb şeylere?

Pasaportun var mı?
Rengi nedir?

Edit: o zaman bilgim yok kardeşim yardımcı olamadım.
  • basond  (22.04.15 21:53:10 ~ 21:59:56)
@basond yanlış biliyorsunuz, öğrenciler eğitim v.s davetiyesini okula göstererek harçsız pasaport onay belgesi alabiliyor. Yeşil pasaporta zaten harç istenmiyor ki

  • goodyes  (22.04.15 21:59:02 ~ 22:00:13)
en fazla iki yillik alan olmus ama sanirim genelde 1 yillik veriyorlar.

www.ucuyorum.tv

su baslikta alanlar anlatmis

(bkz: harçsız pasaport )
  • mushtopus  (22.04.15 22:16:23)