Dizi önerisi

çok dizi izlemişimdir hepsini yazmak da zor geldi ama sevdiklerimden ilk aklıma gelenler:

six feet under
fringe
bsg
doctor who
firefly
constantine
da vincis demons
orphan black
black mirror
the lost room
supernatural
caprica
helix (sevemedim)
son havacı avatar
korra

evet böyle böyle sonsuza gidiyor.
şu aralar da "dig" adlı diziyi izliyorum ama hemen tükettim yeni bölümü beklemekteyim. izleyecek bir şey bulamıyorum. türü farketmeksizin, derinliği olan diziler arıyorum. durum çok acil, ellerim titriyor şu an.

oz

  • Tyler89  (22.04.15 19:35:10)
person of interest

  • sen de git sen de unut  (22.04.15 19:36:38)
vaov yeni bir keanu doğmuş haberimiz yok. çok teşekkürler dominion tam benlik hemen başladım :))

  • denne  (22.04.15 21:03:02 ~ 21:03:50)
dominion çoktan bitti, biraz the messengers'a baktım, iyi değil. forever'ı sevemedim. yeni önerilere çok açığım.

  • denne  (29.05.15 19:40:04 ~ 31.05.15 00:13:03)
oz
carnivale
deadwood
angels in america
boardwalk empire
the newsroom
silicon valley
  • mermize  (29.05.15 20:27:00)