Hayatınızda "iyiki yapmışım" dediğiniz ney var?

S.b.

sigarayı bırakmak

  • try again fail again fail better  (22.04.15 13:16:09)
harici şarj aleti almak ve lazer epilasyonuna gitmek. saçlarımı bakıra boyamak asdjsakl bi de dün eski sevgilimle karşılaştık, oturup sohbet ettik, kanka moduna girdik. 'iyi ki aşmışız bazı şeyleri, dostluğunu özlemişim' dedim. he bi de çelloya başlamak var.

  • a gun and a pack of sandwiches and nothing  (22.04.15 13:20:51)
18 yaşını geçince aile ile sert kavgalar verip ucuzundan bi motosiklet aldırmak. O ara nasıl kendimde o gücü buldum hala bilmiyorum.
Şimdi bile en ufak kaza haberinde arayıp "bak dikkatli ol" derler.

Ama çok güzel olay abi ya, yeter ki o ilk cesareti bulalım.
  • okumayi sevmeyen okur  (22.04.15 13:23:07)
son bedelli çıkana kadar askerden kaçmak. iyi ki gitmemişim :D

  • animalman  (22.04.15 13:58:14)
iyi ki yıllar sonra benim karşıma yine çıktı. onunla evleniyorum şimdi:)

  • ardolf rendall  (22.04.15 14:16:32)
ogrenim kredisi yapilandirmasinin son taksidini unutup yapilandirmayi patlatmistim.

iyi ki unutmusum.
  • jugador  (22.04.15 14:17:07)
eski nişanlımdan ayrılmak.
izmir'de okumak.
balmorhea konserine gitmek.
six feet under izlemek.
13 yaşında teybe 'load' diye bir kaset koyup play tuşuna basmak.
  • mermize  (22.04.15 14:19:18 ~ 14:19:58)
iyi ki ailemin "hukuk yaz, sonra pişman olursun bak" ısrarlarına aldırış etmeyip istediğim bölümü okudum.
iyi ki hiç öğrenim, katkı kredisi filan almadım.

  • şubatsonrası  (22.04.15 14:19:41)
eksiduyu.ru
yapmamışımlar da buraya :)

  • six packsiz  (22.04.15 14:21:59)
bugün üniversiteye af dilekçesi verdim. inşallah yıllar sonra iyiki yapmışım diye edit yaparım.

  • corneillus  (22.04.15 14:37:35)
Sırasıyla: Hastalığı ve terminal dönem boyunca annemin yanında olmak, çok olmasa da düzenli olarak kullandığım sigarayı bırakmak, nişanlımla yaşamak, nişanlımla beraber sokaktan kedi sahiplenmek, sokaktan bir kedi daha sahiplenmek, işimden istifa etmek, nişanlımın evlenme teklifini kabul etmek, sokaktan bir kedi daha sahiplenmek, kapımda evdeki kedimle miyavlaşırken bulduğum dişsiz kör kediyi tedavi ettirip yuvalandırmak, saçımı boyamayı ve sürekli model değiştirmeyi bırakmak, annemden kalan eski tarz mobilyaları beni yansıtanlarla yenilemek ve evi (eski halindeki gibi) mobilya doldurmamak, annemden kalan bir sürü ihtiyaç dışı eşyayı vermek ve evi ferahlatmak, kullanmadığım giysileri kolilere ve bavullara koyup ihtiyacı olanlara vererek kalabalıktan ve dağınıklıktan kurtulmak.

  • whimsical  (22.04.15 14:54:41)
sigarayı bırakmak
temiz beslenmek
boks'a başlamak
para biriktirmek
kullanmadığım her şeyi bağışlamak
çok az eşya ile yaşamak

minimal yaşamak genel olarak
  • vedat chili peppers  (22.04.15 15:05:58)
biçok şey var ama hayatım için en önemlisini bu sene yapıyorum kısmetse. :) az kaldı.

  • kakao  (22.04.15 15:07:22)
arkadaş wow'u bırakmak deyince aklıma geldi benimki de lol'ü bırakmak :)
ara ara bi yükliyim tekrar silerim diyorum da başlarsam duramam eminim :)

  • six packsiz  (22.04.15 15:25:10)
iyi ki lisede özel okuldan ayrılıp mezunu olduğum anadolu lisesine geçmişim. hayatımın en güzel 4 yılıydı, hala en yakınım olan dostlarımla tanıştım bir de.

iyi ki annemlere bana kardeş yapın diye tutturmuşum :p

iyi ki üniversitede yurtta kalmışım
  • saçdemeti  (22.04.15 15:43:27)
evlilik

  • dokuzonbeş  (22.04.15 15:46:47)