müstakil evde yaşayanlar, yaşamış olanlar

bir he deseniz de 2-3 soru sorsam nasıl olur?

fare çıkar, kesin bilgi

  • probiyotik  (21.04.15 23:43:28)
Yaşadım.

  • elitist  (21.04.15 23:45:03)
Yaşıyorum.

  • Tears of Devil  (21.04.15 23:50:39)
yaşayacağım.
bir gün mutlaka.

  • reanarchy  (21.04.15 23:53:13)
Arada yaşıyorum.

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (21.04.15 23:54:56)
10 sene yaşadım, tek başıma, 20-30 yıllık eski tek katlı bir evdi, bahçesi vardı, domates biber filan ekerdim.
iki önemli zorluğu ısınma ve güvenlikti.
gençtim o zamanlar, soğuğa dayanabiliyordum. sobam vardı ve kışın çok keyifliydi.
kışın çok soğuk olduğunda musluklarım donardı. önce mutfağı kaybederdim, sonra banyoyu, ve eğer gerçekten çok soğuksa en sonunda da tuvalet giderdi.

şehrin biraz dışındaydı, çok gürültü olmazdı, iş yerime çok yakındı, kirası çok uzuzdu. şans eseri güvenlik ile ilgili bir problem yaşamadım.

bahçede daima kediler olduğundan fare problemi de yaşamadım hiç.
  • puc  (22.04.15 00:05:29)
yaşadım. soruları alalım.

  • kızılşeytan  (22.04.15 00:21:51)
Arada yaşıyorum.Faresiz ama kedili köpekli egede oldugundan sert kış geçmiyor yani ısınma da pek bir problem değil.

  • new day new life  (22.04.15 00:26:47)
harikaydı. ama şehirde değildi evimiz.

  • klar  (22.04.15 01:44:15)
çocukluğum geçti böyle müstakil iki ev arasında (aynı bahçedeydi ikisi de araları da 50 metre falandı sanırım) çok güzeldir müstakil ev, istediğin kadar gürültü yap gitar çal kimse karışmaz bişi demez. meyve ağaçlarından taze meyve yersin, tavukların olur, ufak bi kaç meyve/sebze ekersin yazın yersin domatesini biberini salatalığını falan. canım çekti..

sorularını buraya sorsan da herkes faydalansa daha bir güzel olur.
  • selam  (22.04.15 02:29:48)
tâkip

  • varoluscusanri  (22.04.15 11:33:38)