Duyuru bana bu ayakkabıları nolur bul!

Ayakkabılar caps'te.

"Şurada kesin vardır", "çok kötü bence alma ama yine de sen bilirsin" tarzında yorumlarla değil "dessy, ahanda buradan alabilirsin" diyebilecek yiğitler aranıyor!

Mobil için link ver panpa

  • [silinmiş]  (21.04.15 15:57:54)
ayakkabılar güzel zaten bu arada bence. uzun bacaklı kadında çok seksi durabilir.

trendyol'un maslaktaki mağazasında bir ihtimal olabilir.
  • hasansabbah  (21.04.15 16:00:04 ~ 16:08:10)
douche, buyur anacım, çağla şikel'in giydiği ayakkaplar, diğer modelinki değil: www.trendyol.com

  • dessy  (21.04.15 16:07:02)
çok aradım daha önce gördüm sanarak
yandan yemişlerini buldum.
tr.aliexpress.com

  • heee  (21.04.15 16:08:57)
hüf :((

  • dessy  (21.04.15 16:09:54)
www.ikoshoe.com.tr

bide böyle bişey buldum ama
  • heee  (21.04.15 16:12:41)
trendyol müşteri hizmetlerinden markasını öğrenmeyi denesen. zor ama imkansız da değil :(

  • freya  (21.04.15 16:38:06)
leg wrap, lace up, gladiator, strappy gibi kombinasyonlarla aratarak bunun aynısından onlarca buldum. ama benim erkek olarak 1 saat bakarak göremeyeceğim farkı siz bağyanlar 2 saniyede bulabilirsiniz muhtemelen, o yüzden bak aynısı diyerek bütün linkleri atmayayım, boşuna heyecan yaratmayayım. ama yukarıda yazdığım şeyleri aratarak bulabilirsin bence. örnek olarak şunları koyayım :

eu.stuartweitzman.com

www.ebay.com

www.neimanmarcus.com
  • ack3000  (21.04.15 17:38:28 ~ 17:40:24)
ya evet ack3000, birinci ve üçüncüye ben de ulaştım. hatta üçüncüye mi kaysam, o da çok güzel dedim taaaaa ki fiyatı görene kadar :D

hasansabbah!!!!!! trendyol'un mağazası mı var?????????????????????????

edit: pardon bu tepkiyi milla'nın mağazası olduğunu düşünerek verdim :)) ama trendyol'un mağazası olduğunu da bilmiyordum. bi sorayım ben onlara freya'nın dediği gibi.
  • dessy  (21.04.15 17:44:04 ~ 17:45:14)