Arka sokakların başarısını neye bağlayıyorsunuz

sizce neye

yenisahra metrosu girişindeki bisiklet kilitlenecek demirlere bağlıyorum.

  • hasansabbah  (21.04.15 12:23:43 ~ 12:23:52)
ben bağlamıyorum

  • cha  (21.04.15 12:30:01)
olaylar ve hikayeler çok basit. aksiyon var. işten gelmişsin, kafan sikilmiş. böyle basit , malca şeylerle beyni rölantiye almak gerekiyo bazen. o kafayla gidip GOT izlesen daha da yorulursun. yanlış anlaşılmasın, bikaç kere izlediğim bişidi.

türk halkı da malum sebeplerden izliyo. düşünme. sürekli aksiyon. beyni bırak. tam bizlik.
  • widee  (21.04.15 12:30:34 ~ 12:31:29)
Yani belli bir kesimin csi izlemesini bekleyemeyiz. Bu anlamda polisiye ihtiyacını karşılıyor. Bir de wide+ 1. Konsept basit. Olay olsun, suçluyu bul, insanların duygusal yönlerine oyna, doverek itiraf al, hapse at. Gerçek hayatta görmek istedikleri şeyleri gösteriyorlar sanırım insanlara.

  • elorelia  (21.04.15 12:33:45)
Hipnoz

  • cemlemikonusuyorsun  (21.04.15 12:44:36)
widee +1

okuldan 4 gibi geldiğimde tekrarları oynardı. zaten beyin yorgun. açar bi yandan yemek yer bi yandan izlerdim güzel de giderdi bak.
zaten türk dizilerinin çoğunu ekrana bakmadan dinleyerek de anlarsın. ya da tam tersi işte. yormaz o yüzden.
  • rayde  (21.04.15 12:58:06)
akp'nin yüzde 40'ların üstünde oy alması neye bağlanıyorsa oraya bağlıyorum.

  • mermize  (21.04.15 13:14:27)
yemek falan yerken güzel gidiyor. Akıcı işliyorlar konuyu. Hep de bir merak var izleyicide. "Acaba ne olacak" diye düşünüyorsun. Sonucunu bildiğin halde izliyorsun. Kemal Sunal'ın filmlerini tekrar tekrar izlemek gibi bir şey. Ama asla aynı kategoride değil. Ayrı bir zevk veriyor. Demek istediğim bu. Eyyorlamam bu kadar.

  • empty man  (21.04.15 13:15:50)
çocuklara, polisiye olmasına falan. başarısı rakamda olabilir ama nitelik olarak vasat.

  • ytse jam  (21.04.15 13:18:43)
aşırı zeki yeğenim (gerçi o zamanlar 12 yaş civarıydı), bu dizi çıkınca gözüne far tutulmuş tavşan gibi diziyi seyrederdi.
subliminal mesaj falan koymuşlardır belki.

  • titiraprap  (21.04.15 13:32:19)
"adam tam bir pislik çıktı rıza baba" repliğine hastayım, o yüzden izliyorum.

  • animalman  (21.04.15 14:31:26)