arada bir antidepresan kullanmak

Bahar depresyonundan dolayı son 1 aydır çok sıkılıyordum. Önceden kullandığım laroxyl 10 mg antidepresan ilaçtan bir tane içtim. 11 gibi uyuttu beni şuan hala uykum var ve rahatım.
arada bir içmekten zarar gelir mi?
düşük dozaj olduğu için çok bunalınca çakıyorum bitane iyi geliyor.

arada bir dediğim yılda bir belki, 1 yılı geçmiştir kullanmayalı

  • six packsiz  (21.04.15 08:48:19)
o dediğiniz antidepresan değil sakinleştirici bildiğim kadarıyla.
ben de kullanıyordum onu arada ordan biliyorum.
uyku ilacı gibi bir şey, uyuşturuyor.
ama çok sık kullanmayın alışkanlık yapmasın.
hani ayda yılda bir kere çok siniriniz bozulur çok kötü olursunuz, ancak o zaman.
  • innerbliss  (21.04.15 09:03:12)
doktorum.

laroxyl tarzı tca ilaçları aralıklı olarak kullanmanda sıklıkla sakınca bulunmaz. zaten 10 mg'lık kullanmışsın. bu açıdan laroxyl kullanışlı bir ilaç.

bir de bakınız vereyim:
(bkz: tca'dır o, ssri olsa yerinde duramazdın)

not: aritmi, epilepsi vb. gibi bir hastalığın olmadığını kabul ederek bu ilacı öneriyorum.
  • siradisi00  (21.04.15 09:19:09)
cevaplar için herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum :)
özellikle doktor arkadaşa teşekkür ediyorum bizi aydınlattığı için :)

  • six packsiz  (21.04.15 09:38:15)
5-htp diye bir şey aldık biz dün. onu bir araştır istersen. internette cırcır yapmasının dışında bir yan etkisinin olmadığı söyleniyor.

  • sedat peker in yegeni  (21.04.15 10:45:56)
10 mg bişey değil. seninkisi sadece psikolojik bir uyku. iç bişey olmaz kafana takma.

  • hitad  (21.04.15 20:24:09)