beğendiniz mi?

şu basit, şablonlu sitelerden yaptım bir tane portfolyo için:

kaaneren.carbonmade.com

fazla da bir seçenek yoktu gerçi ama nasıl, güzel olmuş mu sizce?

böyle minimalist tarzdaki sitelere bayılıyorum açıkçası, çok hoş. gerçi hepsi birbirine benziyor gibi. beğendim ama.

  • empati kuramayan psikolog  (21.04.15 04:15:18)
Ben de beğendim. "Böyle olmasa şöyle olurdu" diye getirebileceğim bir öneri de yok gerçi ama hoşuma gitti.

  • aychovsky  (21.04.15 04:22:39)
responsive de yapsan muhtesem! ^^

  • heygidim  (21.04.15 05:10:59)
@heygidim: teşekkür ederim fakat responsive yapmak derken? anlamadım, nasıl yani? : )

  • qurant  (21.04.15 05:20:34 ~ 05:40:37)
yani tablet, telefon vb cihazlarda da guzelce gozukmesi manasinda sey etmistim. aslinda o kadar da onemli degil (bence) ama son zamanlarda herkes yapiyor diye.
burada biraz bahsetmisler www.hibestil.com

  • heygidim  (21.04.15 05:58:57)
ben ayni sekilde wix kullanarak bir site yapmisti, onda menu de secenekler arasinda mobil site gorunumu var, ana site yaptiktan sonra o bolumue bakiyorsun, eger birseyler yerinden kaymissa o kisimda duzeltiyorsun. boylece tablet ve telefonda sikintisiz goruntulneniyor.

  • mavicorap  (21.04.15 08:11:23)
önemli değil denilen şey çözünürlük optimizasyonu. 1080de çalışarak yapılan siteyi 800x600 kullanan adam sövmesin diye

  • patr  (21.04.15 08:22:08)
site gayet minimal ve güzel bence. ama responsive tasarım konusuna sonuna kadar katılyorum, günümüz internet kullanıcılarının çoğu artık ya telefondan ya da tabletten surf yapıyor. bu cihazlarda hoş gözükmeyen siteler kullanıcıyı siteden soğutabilir. çok uğraşmak istemiyorsan böyle kalsın ama foto portfolyo sitesi olarak estetiğe önem verildiğini göstermek de güzel bence :)

edit: wordpress kullanmaya niyetlenirsen süper ötesi temalar var, tam da isteyebileceğin gibi minimal ve responsive.
  • loveinaflipbook  (21.04.15 08:26:32 ~ 08:30:10)