[]

Bir konu hakkinda keyword'leri bulmak

selam,

genel ana bir konu var diyelim: 3d printing.

bu konunun altinda incelenmesi gereken de bir kac tane alt konu var: laser, biocompatible materials, robotics, software vs.

her bir alt konu icin alakali keyword'ler bulmam gerekiyor ki arama motorundan keywordleri o alt konu ile alakali mumkun oldugunca cok seye ulasayim.

ornek: biocompatible materials alt konusu icin biocompatibility, biodegradable, biocompatible gibi keyword'ler olabilir.

yani aslinda konuyu az biraz bilen herkes o keywordleri kendi bulabilir.

bu olayi google (veya baska bir sey) ile otomatik bir sekilde yapmanin bir yolu var mi?

tesekkurler

 
amaç aynı olmasa da bu bilgi bana da lazım
lütfen duyuruyu silme

  • azizakin  (21.04.15 08:51:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.