ya sev ya terk etçiler bi gelin hele

şimdi seviyor muyuz terk mi ediyoruz son durum nedir?

www.radikal.com.tr

şimdi ya save ya save as.

  • mrvengeance  (20.04.15 18:43:28)
hocam ben teslim olmaya gidiyorum.

  • Goldstein  (20.04.15 18:47:55)
dostum böyle bir şey olmayacağını biliyoruz tabii ki. devletin işi gücü yok, benim elimdeki pornoyla mı uğraşacak allasen?..

geçmiş yıllarda da konuşuldu bu. online takip edecek hali yok sonuçta, 'efendim sen redtube'da geçen hafta bir double penetration, bir de pissing'li vidyo şeyetmişsin' diye. ya da bunu ifa ediyorsan devlet gelip de 'bak anal deniyorsunuz ama, cezası var!' demeyecek.

ama bir yandan da salaklığın daniskası. çoğu partner/sevgili/karı-koca beraberken porno izliyor. ki bunun için de anal da var, oral zaten allah'ın emri. ne yapacaksın, kalkıp bunları izleyen çiftleri de mi yargılacaksın şimdi? kalkıp nelerle uğraşılıyor anasını satayım...

aslında devletçe bir sevişsek hiçbir şeyimiz kalmayacak ama...
  • mermize  (20.04.15 18:59:41)
tabii ki pratikte uygulaması olmayacak bir şey "büyük ihtimalle" ama yasal olarak emsali var mı var. hoş mu sizce?

  • soul sacrifice  (20.04.15 19:01:36)
e değil tabi, haklısın. hukukta nasıl geçecek ki bir de, yüz kızartıcı suç olarak mı?.. maksat gündem değişsin işte...

  • mermize  (20.04.15 19:11:18)
kamçılı hayvanlarda üreme yasadışı mı beyler? :( bilenler bi cevaplasın.

  • kargn  (20.04.15 19:20:34)
ya durumu niye öyle düşünüyorsunuz ki. bi adam bi film yaptı içinde lezbiyen-gay veya oral seks sahnesi var. bu adamı yargılayamazlar mı şimdi?

  • soul sacrifice  (20.04.15 19:52:14 ~ 19:52:32)
@mermize hukukta nasıl geçecek derken? haberde yer alan, anayasa mahkemesinin önüne elen tük ceza kanununun 226. maddesindeki müstehcenlik suçu. 226. maddede yer alan "doğal olmayan yoldan" ibaresinin iptali için bir davada yerel mahkeme anayasa mahkemesine başvurdu. doğal olmayan yoldan cinsel ilişkinin ne demek olduğu belirsiz. ve adi müstehcenliğin aksine doğal olmayan yoldan cinsel ilişki içeren görüntüleri depolamak bile suç. bu arada devletin işi gücü mü yok diyorsunuz da ceza kanunundaki bu suçta dolayı insanlar hüküm giyiyorlar. pratikte gayet uygulaması var. bu suçtan dolayı memlekette edebiyat eserleri, kitaplar yargılandı ve ceza aldı!

anayasa mahkemesinin kararında karşı oy veren üyelerin (bilmeyenler için: karşı oy karara katılmayan üyelerin verdikleri oy demek) gerekçeleri gayet yerinde.
  • microfiction  (20.04.15 23:40:18)