Buharlı Pişiriciler 101

selamlar,

aklımda bir buharlı pişirici almak var. gayet sağlıklı olur diye tahmin ediyorum.

bunlar yumurta da yapıyor, pilav da, hatta yoğurt yapanları bile var galiba. sizin fikriniz nedir bunlar konusunda? kullananınız varsa yorumlarınızı da almak isterim. tüm hepsinde pilav yapılabiliyor mu mesela? ya da yoğurt da? yoksa böyle hepsi bir arada bir model var mı hem pilav, hem yoğurt, hem de diğer sebze/et işlerini yapan?

şimdiden teşekkürler!

bizde bir tane var kendisinden. pilav yapmak için kullanmadık. ara sıra mısır yapar annem, bir de brokoli. çok kullanırım demezseniz almayın.

  • pokerface  (20.04.15 16:15:37)
sadece sebze pişirmeye kullanacaksanız şöyle bir şey alabilirsiniz.

www.ikea.com.tr
  • inheritance  (20.04.15 16:29:22)
kullanırım bence, zaten şu anda da tencere içine su doldurup üstüne süzgeçimsi aletlerde pişiriyorum sebelerimi hep. farklı yemekleri aynı anda tek aletle yapmak çok zamandan kazandırır bana diye düşündüm. bi de yoğurt yapsa falan, allaah :)

edit: inheritance aynen bunu kullanıyorum zaten. ama bu cihazların da avantajı en başta zaman ve yer olmak üzere çok fazla. o yüzden niyetlendim.
  • loveinaflipbook  (20.04.15 16:30:26 ~ 16:31:24)
bak şimdi benim de aklıma düşürdün. gerçi ikeada şöyle bir şey de varmış.
www.ikea.com.tr

  • inheritance  (20.04.15 16:47:02)