İtalya da hangi gsm hattı alınır

merhaba, en az bir aylığına italyada olacağım. en son bir hafta kadar kaldığımda vodafone bayağı bir geçirmişti. bu sefer oradan hat almayı düşünüyorum süre uzun oldugu için. türkiyeyi arayacağım genelde internette kullanırım çok yoğun olmasada. ne önerirsiniz hangi gsm hattı ve tarifesi daha uygun ? teşekürler.

aklımda gelen tek şirket var oda TİM

  • protrek  (20.04.15 00:20:39)
ben hep vodafone kullandım. diğer operatörlerin kullanıcıları ile kıyasla daha memnun gördüm hep kendimi...

  • mamma mia gli turchi  (20.04.15 00:41:55)
TIM'in yurtdışında gelenler için uygun bir tarifesi vardı yazın, internetli neyin. onu kullandım, memnun da kaldım.

  • sanat guresi  (20.04.15 02:14:47)
wind çok kötü. tim vasat, vodafone gayet iyi. hepsinin hemen hemen aynı kampanyaları var, bir vodafone'a git her tarife hakkında bilgi versinler. yurtdışı aramaları ve internet paketinin dahil olduğu özel bir paket vardı en son şu an hala var mı bilmiyorum ama.

  • gizemlikovboydankacankertenkele  (20.04.15 11:32:52)