Hızlı Barselona

Üç günde Barselona gezilir mi? Yetişmesi için feragat edebileceğimiz yerler nereler?

rahat gezilir. barselona'da turistik lokasyonlar biraz kısıtlı. o yüzden bir problem yaşamazsın.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (19.04.15 19:43:53)
Rahat gezilir.

  • ruhi mucerret  (19.04.15 19:56:30)
Gezmesine gezilir sıkıntı olmaz ama tadı damakta kalır ve şehir tekrar tekrar çağırır muhtemelen.

  • waboose  (19.04.15 20:29:20)
Barselona, "turistik yerleri gezeyim de listeme tik atayım" diye gezilebilecek bir yer değil.
3 gün belli başlı ünlü yerleri görmeye yeter, ama şehrin gerçek tadını almaya yetmez.
waboose'nin dediği gibi, 5 gün gittim. Sonra dayanamadım tekrar gittim.
Hala da gitmek istiyorum.
  • quaker  (19.04.15 22:04:18 ~ 22:04:27)
city bus mıydı neydi onların adı. onlarla gezebilirsin. istediğin durakta inip gezip sonra duraktan biletini göstererek başka birine binerek devam edebiliyorsun. tüm görülecek yerlere gitmiş olursun böylelikle. benim de zamanım kısıtlı olduğu için çok kalamadım bu otobüslerle gezdim ama hep aklımda kaldı o yüzden, tekrar gitmeyi çok istiyorum bende.

  • şubatsonrası  (19.04.15 22:30:14)