üniversite kayıt dondurmak.

merhaba. nasıl/hangi şartlar aranır kaydı dondurmak için? ne kadar süre ile dondurulabilir kayıt?

yok mu hiç bunu yapan ey sözlük?!

  • umutlarivarolankisi  (19.04.15 02:56:12 ~ 02:56:21)
numaradan fakirlik belgesi almıştım muhtardan, bir de danışmanın kimse o bir sorguya çekiyor; ben bir süre çalışmayı düşünüyorum para biriktiricem falan demiştim. diğer şartlar ölüm kalım hastalık gibi şeyler olabilir herhalde, muhtemelen üniversitenin yönetmeliğinde vardır ayrıntılar, ama mazeretin neyse bir belge sunman gerekiyor, bir de kütüphanedir spor salonudur varsa eğer harçtır falan borçlarını silmeni istiyolar galiba.

  • dafaiss  (19.04.15 03:01:58)
Fakirlik belgesi +1
Danismani ectim unideki hicbir birim ya d kisi bana bisey sormemisti. yanlis hatirlmiyorsam diekce yazip fakirlik belgesini eklemistim. Sonrada cevap vermelerini bekliyosun. Kutuphane vs gibi yerlerden bi borcun vs olmadigina dair belgeler topluyosun eger kabul ediirse.

  • mahone  (19.04.15 03:37:27)
teşekkür ederim cevaplarınız için. peki örneğin bu dönem sonunda(1.sınıf 2.dönem) kaydı dondurdum diyelim 1 yıllığına. 1 yıl sonra 2.sınıf 1.dönemden mi başlayacağım?

  • umutlarivarolankisi  (19.04.15 23:19:00 ~ 23:19:37)
hayır kaldığın yerden devam edeceksin. zaten bildiğim kadarıyla dönem başlarında oluyor kayıt dondurma işleri.

  • Euxinos007  (19.04.15 23:21:54)