tlf çalındı

şu durumda ne yapabilirim azönce kardeşimin tlf u çalmışlar ve hattı çıkarmışlar işte
elimde imei numarasından başka hiçbirşey yok kardeşim şuan karakola gidiyor.

akıl verin :(
kızcağız orada yalnız kaldı ya:(

çok sağlam tanıdıkların yoksa imei için bi kaç yıl beklemek zorunda kalabilirsiniz.

iphone falansa cihazı bulmak için seçenekler var www.apple.com

android için bu daha önce aktif edilmişse: www.google.com.tr

tabi gidip bulup adamlardan almak da zor olabilir :)
  • aritra  (17.04.15 23:55:09)
Telefonu uunutabilirsiniz, direkt imei numarası ile çalıntı raporu oluşturup btk'ya bildirin, cihaz mobil iletişime kapatılacaktır.

  • atom karincanin torunu  (18.04.15 00:01:47)
Atom karınca imei kapatsam da imei kırılıyor o durum yalan :(

  • indescribable  (18.04.15 00:09:56)
Cihaza göre o olay, günümüzde akkılı telefonların bir çoğu kırılamıyor veya kırılsa dahi çok zor diye biliyorum. Bu arada şu anda bundan farklı olarak yapabileceğiniz bir şey yok sayılır.

  • atom karincanin torunu  (18.04.15 00:45:59)