[]

Is Planinin Orjinal Olup Olmadigini Anlama

selam,

birine para verip is plani yazdiriyorum diyelim. adamin, bu plani oradan buradan araklamadan yazdigindan nasil emin olabilirim?

tesekkurler

 
olamazsın.

hiç bir şey orijinal değildir ki.. kaliteli bir orijinal üzerinden kendine uydurur geçersin...
  • minyatur dev  (18.04.15 10:08:49) 
bilgilerin (nicel ve ozel) isin ozelliklerine uyup uymadigi bir olcuttur.
kopyala - yapistir, ayrintilarda kendini ele verir genellikle. isle ilgisi olmayan bilgiler, oturmayan terimler, uygun gelmeyen aciklamalar gibi.

bir de bilgi verilen cumelelere referans istenebilir.
bu da plani daha ozellikli kilacaktir.

genel cercevenin onceki benzer islere uygun kaliba oturmasinda, yukaridaki temayul uzerine, bir ariza gormuyorum. ama ayrintilar bize verdiginiz cerceve disinda oldugundan cok yuvarlak konusuyoruz elbet.
  • viva paulista  (18.04.15 10:27:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.