usb belleğim kendi içine kendi adında bir kısayol oluşturdu ve açılmıyor

neden olabilir?

oi61.tinypic.com

Genel de virüs oluyor, gizli dosyaları gösteri aç. Dosyalarını yedekle ve belleği biçimlendir.

  • atom karincanin torunu  (17.04.15 13:02:22)
gizli dosyaları gösteri açtım ama bir şey değişmedi, hiçbir dosyamı göremiyorum

jugador, biçimlendirince içindeki her şeyi kaybetmiyor muyuz?
  • mezzosprite  (17.04.15 13:15:43 ~ 13:16:51)
Eğer dosyların isimlerini hatırlıyorsanız diskin içinde arama yaparak dosyalara ulaşabilirsiniz.

  • MouseP  (17.04.15 13:23:48)
Xyplorer

  • cetoxim  (17.04.15 13:29:07)
kısayol u silebiliyorsaniz problem yok gibi sanki? ...

sourceforge.net

HFV ile silmeyi deneyin bakalim.
  • hik mik  (17.04.15 13:29:29 ~ 13:32:20)
silince boş kalmasın, dosyalarım var içinde?

  • mezzosprite  (17.04.15 13:34:36)
HFV dosya silmeyecektir.

bunun daha temiz yontemleri var, (for advanced users only)

knoppix, puppy, gparted live vs gibi live distrolar ile sistemi acip, usb de ne var ne yok temizlenebilir.

dipnot: virus c: 'de pusuya yatmis olabilir (%95 ihtimal)

format atsaniz bile uyanma ihtimali mevcut.
  • hik mik  (17.04.15 13:39:15 ~ 13:46:44)
xyplorer ile içindekileri kurtardım, şimdi biçimlendireceğim, herkese teşekkürler (düşüncesizce "biçimlendir" diyen arkadaşa da teşekkürler, ama rica ederim yardım etmeye çalışırken daha dikkatli olalım, bilmesem her şeyi kaybetmiştim çünkü buraya yazılan şeyleri deniyorum sırayla)

  • mezzosprite  (17.04.15 13:44:09)