Yabancı arkadaşlara gece klübü

Haftaya yurtdısından yabancı arkadaslarım geliyor. İstanbulda gece çıkabileceğimiz ama tüm maaşı bırakmayacağımız bir yer tavsiye edebilir misiniz? Rock bar veya 70 ler 90 lar Türkçe pop tarzı bir yer olmasın. Kadıköy nişantaşı beyoğlu veya en uzak bebek olabilir.
Güzel hareketli bir yer olması yeterli biraz dansedip müzik dinlemelik :) teşekkürler

eski beyrut olabilir. ritim de baya iyi diyorlar yabancılar için. ama en güzel ortam için kadıköy belfast veya ayı bar. gidin efendi efendi için.

  • sansar  (16.04.15 20:10:40)
konuklarin 19 yasinda degilse erasmus partisine falan sakın gitme. "yaayyyy erasmustayız o halde neden her yerde hayvanoğluhayvan gibi davranmiyoruzzzzz <3" diyen dingil sürüleriyle dolu

  • littlejack  (16.04.15 20:36:36)
Pixie pahalı bayağı, konserler 30- 50 eurodan başlıyor.
Peyote var.
Machine club küçük ama severim.
İndigo da pahalı ama iyi.
  • Cursed Chico  (17.04.15 14:10:17)