Matrix'in Katmanlı Olma İhtimali

sözlükte de çok tartışılmış. w.biraderler öyle bir şey söz konusu değil dese de ileriki filmler için saklamış olabilirler gibime geliyor.

smith'in matrix'in dışına çıkması (alt katmana inmesi) en büyük dayanağım bu konuda.
sizce de zion matrix'in içindeki bir alt katman değil mi.

bütün animatrixleri izledim. orada buna bir referans yoktu sanırım.

mımar la teyze nın matrız ı ve zıyon u asıyor olması, kadim olmalarından dolayı olabılır ancak zıyon un dısına cıkabılenler sadece ıkısı galıba. baska bırısı yoktu.

  • bryan fury  (16.04.15 18:11:43)
zion matrix'in alt katmanıdır evet, EMP patlatmak için oraya iniyorlar işte. evet

  • mrvengeance  (16.04.15 18:12:12)
alt katman değil üst katman. matrix aslında yoğğğ. zion gerçek dünya. kıyametten kıyamete matrix yok oluyo. her yok olduğunda tekrardan bir morpheus tekrar, neo doğuyo. ve sistem başa dönüyo.

  • alaman cikolatasi  (16.04.15 18:53:37)
neo götoşunun sentinelleri sipahi tokadıyla durdurmasından anlaşılacağı üzere o işte bi bokluk var evet.

  • kargn  (16.04.15 19:57:01)