[]

operatör ve tarife tercihi

çekmemesi gına getirdiği için aveadan vodafone a geçeli beş yıl oldu. Yani halihazırda vodafone dayım. Adıma üç hat var ve şu anda kullandığım pahalı tarifeleri değiştirmek istiyorum.

1- 1. hat benim 500 dakika ve 1gb internet yeterlidir. (Bu hatta münhasıran bir ay daha taahhüt var)

2- 2. ve 3 hat birbirleriyle takriben 1000 dakika konuşan iki kişinin... Yani en az 1000 dakika gerekiyor. bu hatlar için de minimum 1 gb internet olmalı.

3- Avea'dan ağzım yandı ya Türksel'e geçiş ya da vodafone düşünüyorum.

4- 25 yaşın üstündeyim. Genç ya da free tarifeler uymuyor

Teşekkürler

 
şirket hattı turkcell kişisel hattım için ise avea kullanıyorum.
antalya merkezde sorunsuzca kullanıyorum her ikisini de. en ufak fark yok yani.

bilgi olsun
  • velhasilkelam  (16.04.15 15:26:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.