Bu melodi hangi -sanki 60'lı yıllardaki- parçaya ait olabilir?

edit: 1954 yılından mr. sandman imiş. mr. nobody filminde duymuşum. sözlük'ten dur'a teşekkürler...

mırıldanma vocaroo.com

ıslık vocaroo.com

Düetti sanırım. TV'lerin siyah beyaz olduğu zamanlardı bence. 60'lı yıllardaki parçalar gibiydi. Önce bir adam mırıldandığım melodiyi yapıyordu sanırım ağzıyla, sonra da şarkı başlıyordu. ya da enstrümanın sesi bir insanın mırıldanması gibi geliyordu kulağa. Emin değilim ama melodi kesinlikle bu. Grup olabilirler.

Breaking Bad'de duymuş olma olasılığım var ve the limeliters'ın take my true love parçası değil: www.youtube.com
önceden uyarayımm dedim. Başka bir filmde de duymuş olabilirim...

yalnız ıslıkla başlamıyor. mırıldanma ya da onun gibi bir şey. sonra müzik ve şarkı giriyor sanırım. ıslık yok. kill bill'de değil eminim.

  • kisa bisey olsun istemistim  (15.04.15 10:12:49)
Evet var.

  • kisa bisey olsun istemistim  (15.04.15 10:18:21)
hayır young folks değil. daha eski. 60'lı belki 70'li yıllardan büyük ihtimalle.

  • kisa bisey olsun istemistim  (15.04.15 10:19:07 ~ 10:20:16)
curtis lee-pretty little angel eyes ? (film de flipped idi)

  • feykalade  (15.04.15 17:54:33)
maalesef o da değil feykalade.:(

  • kisa bisey olsun istemistim  (15.04.15 22:05:01)