[]

Oyle bir ucak bileti tarama sitesi ariyorum ki..

Girdigim destinasyonda belli tarih araliginda arama yapacak, girdigim tarih araliginda sadece belirledigim gunlerde ucuslari arayacak vs... Herturlu spesifik arama yapabilecegim bir site var mi? Skyscanner isimi gormuyor o konuda. Ornegin bu yil icerisinde sadece cumartesi ya da cuma ve cumartesi IStanbul-Berlin ucusu aratamiyorum. Bunun gibi ayrintili filtreleme yontemleriyle cesitli aramalar yapailmek istiyorum. Yoksa oyle bir dunya yok mu?
 
www.momondo.com 'u dene bakalım.


  • storax  (14.04.15 22:31:55) 
tam olarak bahsettigin site www.swoodoo.com


  • kimse  (14.04.15 22:32:31) 
tikleme ancak mesajım bulunsun bana da lazım oluyor çünkü. tşk


  • KidLazer  (14.04.15 23:22:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.