Hayattan zevk alma meselesi ?

Alıyor musunuz hayattan zevk ? Nedir derdiniz ?

teknik olarak:
3.bp.blogspot.com

nihilistim. umurumda değil.

___________
tiksizlik sonucu edit. bu bir cevap!!! diğerlerinden de daha az gerçekçi değil.
  • kargn  (14.04.15 01:19:03 ~ 01:30:08)
zaman zaman alıyorum

  • fifa 08 ingiliz spikeri  (14.04.15 01:19:51)
çoğu olumsuzluğa rağmen alıyorum evet, şükrediyorum.
ufak şeylerle mutlu oluyorum, yetinmek değil gerçekten mutlu oluyorum.
sıcak bir banyo yapıp akabinde uyuyabilmek bile bir lüks, huzurlu olmak bize sunulan bir lüks aslında ve bu anlarda şanslı olduğum için mutlu alıp keyif almaya bakıyorum.
  • neferkitty  (14.04.15 01:26:19)
az önce şunu okuyordum ve zevk alıyordum: eksisozluk.com

şimdi uyumam ve beş buçuk saat sonra uyanmam gerektiğini fark ettim o yüzden zevk almıyorum.

sabah yine zevk alırım belki.
  • vedat chili peppers  (14.04.15 01:26:46)
zevk alıyorum hayattan. ama sanırım esas meselem bu değil. böyle olunca da, daha iyi yaşayabiliyorum.

  • helios  (14.04.15 01:29:14)
Ben aliyom ya. benim hayatimda iyi kötü, mutluluk mutsuzluk kavramlarinin değeri yok. O yuzden sıkıntı yok.

  • rayde  (14.04.15 01:34:17)
zerre kadar almıyorum. hayattan yalnız zevk alınmıyor, hele genç yaşta. hayata hiç gelmemiş olmak en iyisi.

  • fransizkalanadam  (14.04.15 01:37:10 ~ 01:55:02)
almıyorum çünkü : eksiduyu.ru

  • top_secret  (14.04.15 01:50:09)
Bu ülkede hayattan zevk alabilen insan yaşadığını gerçek hayat sanan beyinsiz bir böcektir.

  • bluebey  (14.04.15 02:18:34)
hayattan zevk almanın yaşadığın ülkeyle veya ortamla bi alakası yok olayın boku çıkmadıkça,bir insan pozitifse,maymun iştahlı değilse,mantıklıysa ve hatalarından ders çıkarıyorsa her an daha da mutlu olabilir.çocukluk arkadaşlarım var izmirde istanbulda partiden partiye koşup erzuruma cizreye atanan ama adamlar yine pozitif yine hayatlarının tadını çıkarmayı biliyorlar kendi kendilerini yemiyorlar orada yalnızlar diye. bu daha çok yapıyla alakalı yani.

  • esnafin derdinii mustafa keser  (14.04.15 02:59:36)
Sporda ve sorumsuzca, sadece kendimi tehlikeye atarak araba kullanırken alıyorum.

  • arnold schwarzeneger  (14.04.15 08:48:37)
mimikikili + on bin

Soruya cevap: Hayattan çok keyif alıyorum, evet. Düşüşlerim oluyor elbette ara ara ama onlardan bile zevk almayı öğreniyorum.
  • dessy  (14.04.15 09:11:29)
Almıyorum. Yaşlanıp öleceğim günü iple çekiyorum. Öyle majör bir derdim de yok. Hatta pek çok kimsenin özeneceği bir hayatım var. Mutlu ailem, iyi bir işim. Sağlık sorunum yok. Ama o kadar çok mücadele verdim ki içimde birşeyler mi öldü artık nedense zevk alamıyorum hayattan. En güzel şeyler bile boş geliyor.

  • tekdir ile uslanmayan kiz  (14.04.15 09:14:14)
almıyorum. 50 hafta çalışıp 1-2 hafta tatil yapmanın neyinden zevk alim arkadaş??

  • eindaclub  (14.04.15 09:32:20)