[]

izmit'te cafe için çok güvenilir eleman

gençler şimdi izmit'te merkezde gayet geniş bir işyerinde cafe açmayı planlıyoruz. yerde, parada, mimaride, eşyalarda filan sıkıntımız yok ama elemanda çok büyük sıkıntıdayız. iki kişiyiz ama ikimizin de ayrı işi var. cafenin başına geçirebileceğimiz bir "insan"a ihtiyacımız var. kesinlikle emeğini fazlasıyla ve uzun süreli olarak vereceğimiz ve koruyacağımız, karşılıklı güven ve hatta aile gibi takılacağımız yani işin CEO'su olacak bir insan evladı arıyoruz. var mıdır tanıdığınız bildiğiniz ihtiyacı olan güvenebileceğimiz kimse?
 
istanbul da olaydın be başkan


  • six packsiz  (13.04.15 17:38:01) 
5 sene kocaeli'de okudum. twitterdan yazdım ilanını, dönen olursa haber veririm.


  • tekilasisesi  (13.04.15 17:54:27) 
gönül kahvesi mi acaba? iş arayan bi tanıdık vardı, haber salarım.


  • bxgx  (13.04.15 18:07:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.