Taahhüt bozma işleri

özet geçicem:

vodafone'dan cihaz almıştım, sonra cihaz aldığım tarifeden nasıl efci kazık yediğimi anlayınca dün taahhütü bozdum ve cihazın tüm parası bir sonraki faturama gelecek. (bu öenmli değil)

şimdi vodafone'da adam akıllı bir tarifeye geçmek istiyorum ancak kontratlı hiçbir şeye geçemiyorum çünkü kara listede gözüküyormuşum :)

soru: bu cihazın faturası gelip ödedidğimde kara listeden otomatik çıkıp istediğim kontratı yapabielcek miyim?

eğer hayırsa hattı avea'ya taşıyacam. hattı avea'ya taşımak da çözüm değilse, hattı kapatıcam. bu vodafone belasıyla uğraşasım yok hiç.

not: 500mb internet 500mb konusma 5000sms i 38tl ye iteliyorlardı.

38tl nin içinde cihazın taksidi de var mı? varsa cihazın piyasa değeri ne kadar? 2gb internet 500dk her yöne olan tarifeye 25 ödüyorum. buna göre senin tarifeye 15 ödesek, +20 lira da cihazın taksidi desek, kazıklanmış olmuyorsun.

  • m murphy  (13.04.15 16:57:11)
+40tl cihaz ücreti vardı. durumu siz anlayın.

  • kamera motor  (13.04.15 16:58:37)
yuh be vodafone!

karalisteden çıkmış olmazsın, çünkü taahhüt bozduğun için alınıyorsun listeye.

hattı avea'ya taşımak en doğru çözüm, sanırım.
  • m murphy  (13.04.15 17:04:02)
koyarlar vodafone'a o zaman amk :)

hat taşımayı da beklemim hatta, hattı kapattırayım ben direkt. avea'dan da yeni hat alayım
  • kamera motor  (13.04.15 17:06:33)
nümerö değişecek, çok uğraşlı iş ya :)

"numaram değişmiş olduğundan mütevellit, bu nümerö yeni numaramdır. kaydedin bitches.

saygılarımla
kamera motor"
  • m murphy  (13.04.15 17:11:45)