wizz air bagaj hakkı boyutu

arkadaşlar merhaba. aşağıda fotoğrafını koyduğum küçük valiz small cabin bag yani ücretsiz bagaj hakkı boyutunu aşar mı? mezuram olmadığı için ölçemedim. bilen varsa lütfen cevaplasın, yarın uçağım var. ilk defa wizz air'le uçacağım için bilemedim.

nerden nereye gidiyosun bilmiyorum da cogu yerde o kadar kontrol etmezler kasma yani.

  • groove  (12.04.15 20:34:19)
istanbul'dan budapeşte'ye gidicem. emin misiniz aşmayacağından? orda 40 euro gömülmeyelim şimdi...

  • ucankurbaga  (12.04.15 20:36:29)
Niye wizzair sitesine bakmak yerine burada soruyorsunuz?

  • 386 dx  (12.04.15 21:02:06)
wizzair sitesine baktım tabii ki arkadaşım. boyutları da biliyorum. mezuram olmadığı için başkalarının görüşlerini duymak istedim. mezura buldum neyse ki, ölçtüm ama 49 cm çıktı. almazlar sanırım, başka bişiler ayarlayacağım.

bir şey daha sorayım madem, online check in yok sabiha'da, yanımda bir şey yazdırıp götürmem gerekmiyor değil mi?
  • ucankurbaga  (12.04.15 21:09:40)
a$maz gibi duruyor evet, deli gibi $i$irme ama internette a$iri efektif bavul toplama teknikleri var goz at istersen

  • jedilance  (12.04.15 22:21:15)
aşmaz. bunu her türlü sıkıştırıp yerleştirirsin. imza: wizz airla avrupayı gezen adam

  • PoscheN  (12.04.15 23:10:28)