[]

kara kule çizgi romanları?

"altın kitaplar"dan çıkmış, kara kule çizgi romanları nelerdir?

Benim bildiklerim:
Silahşör'un Doğuşu
Eve Giden Yol
İhanet
Gilead'ın Düşüşü
Jericho Tepesi Savaşı
Silahşör / Yolculuk Başlıyor

ancak şöyle bir şey var:
www.dr.com.tr

burada 7 kitap diyor. 7. kitap "mahşer" mi, öyleyse ayrı bulmak mümkün mü? arattığımda hep bu set çıkıyor.

 
Geçen d&r'da ayrı ayrı satıldıklarını görmüştüm. Tek olarak mahşer de vardı aralarında.


  • truncus brachiocephalicus  (12.04.15 15:25:43) 
7.kitap mahşer'in (the stand) çizgi romanı, kara kule çizgi roman serisine dahil değil. bu da stephen king'in nasılsa diyerek 7 kitap set yapmışlar herhalde birşleştirip.

ayrı olarak link: www.dr.com.tr
  • diagonaleklem  (12.04.15 15:25:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.